Jump to content
php.lv forumi

kā panākt ...


snach15

Recommended Posts

sveiki, lai būtu jums skaidrs lūk pricips kā tam būtu jāizskatas

cd0ir0pbq9t26i3mw8cy.png

tātad datus šobrīd tur esmu ievadijis tikai uz html .... bet gribu uztaisīt tagad sistēmu... izmeklējos bet tā arī nesapratu kā to panākt ...

 

tātad pirmais ko izdarīju, pie reģistra pievienoju uzreiz lai izveido datumu kurā ir reģistrējeis .. tātad date("m.d.y");

tad no MSSQL izvadu datus un izkatās šādi 12.05.10 .. bet īsti neizpratnē esmu kā lai tagad saliek visu pa grupiņām .. piemēram tikai šodienu .. tad tikai nedēļu ... princips ir tāds kad tur kur ir šodiena , tur uzrāda skaitu cik šodien accounti ir reģistrējušies .. varētu lūdzu palīdzēt man? būšu pateicīgs

Edited by snach15
Link to comment
Share on other sites

tiešām neviens nezin ???

 

lūk mokoties uzrakstīju kautko ... šodienai darbojas .. bet kā tagad panākt nedēļas garumā to visu ?

 

$result = mssql_query("SELECT datums from memb_info");
for($i=0;$i < mssql_num_rows($result);++$i) {
$row = mssql_fetch_row($result);

$today = date("m.d.y");
if ($today == $row[0]) {
$sodiena = mssql_fetch_array( mssql_query("SELECT count(*) FROM MEMB_INFO WHERE datums = '$today'") );
$sodiena = $sodiena[0];
}}
echo $sodiena;

Link to comment
Share on other sites

Nu un nafig glabāt datumu tādā formātā? Glabā tad jau vismaz kā unix timestampu vai vēl labāk kā datetime. Citādi tu glabā to kā parastu tekstuālu virkni, kurai pamatā nav nekādas loģikas.

 

 

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=navclient&gfns=1&q=mssql+datetime

http://www.google.lv/search?q=mssql+working+with+dates&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:lv:official&client=firefox-a

Link to comment
Share on other sites

varētu varbūt uzrakstīt mazu paraugu? galīgi nesanāk un google arī pāraku visu .. tikpatkā nekā sakarīga tur nav .. varētu varbūt precīzi manam gadījumam tādu nepilnīgu principu uzrakstīt lai vismaz sajēdz ko kas kur kā ... tad jav pats pabeigšu viņu ..

Link to comment
Share on other sites

Laika formāts: UNIX Timestamp.

 

Pēc tam laika operācijas veikt ir elementāri. =)

nu ja elementāri tad varbūt parādi piemēru? es te pēc savas metodes kura ir galīgi garām uzkodēju jav visus izņemot nedēļu .. jo to es vsp nesaprotu kā var dabūt gatavu ... :@

Link to comment
Share on other sites

es iespējams jav tiku ar visu galā izņemot vienu mazu lietiņu ...

 

 

nu ko es panākt ir kad tātad reģistrējos webā un saglābājas datums DB .. pēctam pie statikas var redzet cik reģistrējušies šodien, cik šonedēļ cik šomēnes un cik pagaišo mēnesi ...

Link to comment
Share on other sites

Sodien, somenes, sonedel viss itka darbojas perfecti ... tagad atliek tikai pagaisais menesis ...

 

te ir scripts uz tagadejo menesi (liels bardags sobrid) un ka es varetu atnemt $today2 = date("F"); -1 lai rada pagaiso mēnesi nevis tagadējo ... vai arī pie quērija piemēram menesis = '$today2' un -1 .. bet nesanāk ..

// menesis 
$result = mssql_query("SELECT menesis from memb_info");
for($i=0;$i < mssql_num_rows($result);++$i) {
$row = mssql_fetch_row($result);

$today2 = date("F");
if ($today2 == $row[0]) {
$sodiena2 = mssql_fetch_array( mssql_query("SELECT count(*) FROM MEMB_INFO WHERE menesis = '$today2'") );
$sodiena2 = $sodiena2[0];
}
}
echo "somenes: ";
echo $sodiena2;
echo "<br>";
// menesis

Link to comment
Share on other sites

Kaut kādu sviestu tu tur raksti.

Kaut vienu no resursiem apskatīji, ko devu? Kā reize trešais bija par darbībām ar datumiem.

apskatījos ntos .. pus googli pāraku bet mēginot tā rakstīt kautkas vienmēr pietrūka un saprašana pa maz.. tur tā lieta kad vēl maz saprotu tāpēc nav tik viegli uzrakstīt ar :P bet redz pēc savas "super motodes" izdevās kautkas tik vēl jāatņem tas -1

Link to comment
Share on other sites

ok paldies .. ja kāds var uzrakstīt un palīdzēt šito visu panākt smukāk tad gaidīšu jūsu pamācību .. tagad ir baigais bardags un galīgs fufelis bet darbojas ...

sis trūka un tagad vis perfecto ...

$previousmonth = date("F", strtotime("last month"));

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, neviens nav teicis, ka lai rakstītu programmas, reizēm ir tā, ka ir jāsēž dienu, vakaru, reizēm arī nakti un nākošo dienu, līdz tiek atrisināts kāds jautājums. Atrisināts nevis pēc principa "darbs grupā" vai gaidot, kad kāds cits to izdarīs, bet atrisināts, izlasot dokumentāciju, domājot un vēlreiz, domājot.

 

Pieļauju, ka šodien dominē uzskats, ka viss nāk uzreiz un momentā. Nesatraucies, palasi tos linkus, ko Briedis iedeva, padomā, pamēģini tā vai savādāk. Pamēģini pats saprast, kā būtu jādara pareizi - parasti, piemēram, php un mysql manuāļos rādītie piemēri atbilst vēlamajai praksei.

 

Ja ir grūtības ar angļu valodu, tad nu neko darīt - jāmācās viņa, jāsāk ar to, ka sākumā viss ies lēnām, bet tā tas ir visiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...