Jump to content
php.lv forumi

Pārdod web projektu+domēnu+preču zīmi+logo


Uldis

Recommended Posts

Sveiki, vairāk vai mazāk tagad meklēju tieši pircēju vai investoru savam projektam Nomnieks , kam noteikti ir potenciāls(ir arī mārketinga un attīstības plāns), bet man nav resursu tā iznešanai tirgū. Varat droši arī novērtēt ideju un projektu kopumā, varbūt izdodas vēl ko pielabot :) Ja kāds zin kur varētu vislabāk kaut ko tādu pārdot - dodiet ziņu, parādā nepalikšu, ja ar jūsu palīdzību notirgošu. Arzemēs esmu projektus tirgojis, kur viss ir vienkārši, bet LV tirgus man šķiet pavisam haotisks.

Link to comment
Share on other sites

Esmu jau pirms tam skatijies taja lapa, bet joprojam ta isti lidz galam nespeju iebraukt. Varbut tev vajag laut pievienot dzivoklu atsauksmem fotografijas, nedaudz vieglak saprotamaku dizainu parveidot.

 

Par tirgosanu - vari piedavat webmeistari.lv, kgan izredzes notirgot par sakarigu cenu ganriz nekadas.

 

Starp citu uz e-pastu atbildi ta ari neesmu vel sanemis ;)

Toms

Edited by No0ne
Link to comment
Share on other sites

Tom, 1dien apsolu ieskatīties nomnieks epastā un atbildēšu personiski :)

 

Bildes it kā varētu atļaut pievienot, bet domāju, ka šo funkciju tāpat prakstiski neviens neizmantos. Galvenā ideja ir tāda - tu vēlies atrast dzīvokli īrēšana, ieskaties ss.lv , zip.lv vai kur citur . Atrodi dzīvokli aizej apskatīties un kopumā šķiet ok, saimnieks arī stāsta tikai labu, tad nu tev būs iespēja papildus ieskatīties www.nomnieks.lv atsauksmes par šo dzīvokli no iepriekšējiem īrniekiem. Latvieši gan ir nedaudz pasīvi ar atsauksmju pievienošanu :) Papildus tam portālā paredzēta līgumu, mēbeļu pārvešanas, padomu un citas noderīgas sadaļas priekš dzīvokļu īrniekiem.

 

Varbūt mazliet konkretizēt par dizainu - nav atrodamas sadaļas, saskatāma kāda informācija vai kas cits. Tā kā pats pie projekta strādāju - man viss protams pārskatāms, bet gribas, lai arī citiem būtu viss vienkārši :) Tā kā esmu atvērts idejām, lai veiktu labojumus.

 

Webmeistaros ieliku info, bet arī domāju, ka tur nevienu pircēju neatradīšu. Patiesībā jau ja nepārdošu līdz Z-svētkiem, tad janvāra beigās pats pievērsīšos mārketingam / linku apmaiņai utt.. Bet pagaidām vēl ceru uz kādu pircēju :)

Link to comment
Share on other sites

Uldi, tad attiecigi, lai atrastu dzivokli ir jamekle tava lapaa: Krisjana Barona iela 1-4, korpuss utt, tas, manuprat, ir nezeligs darbs cilvekam, vel pie tam labi zinot, ka tur bus atrodams labakaja gadijuma 1/100 dzivokliem. Tad varbut uzreiz taisi to par zip.lv/ss.lv tipa lapu, kur cilveki tad ari uzreiz var pievienot atsauksmes, teiksim, aizgaji, apskatiji, uzraksti kaa bija, kas atskiras no sludinajuma. XXX jomaa par prostituam sexstreet.lv vai kaa tml ir loti lidzigs idejiski tavai lapai.

Link to comment
Share on other sites

Doma par sludinājuma portāla funkciju ir nākotnes plānos, kad būs vairāk atsauksmju un trafika. Lai atrastu dzīvokli, pietiek ja ievadi ielas nosaukumu un mājas nr. , lai sašaurinātu rezultātus, pievieno dz.nr. Šo lietu gan varētu mazliet atvieglot, pievienojot google mapi sākumlapā - arī tāds darbiņš ir plānos, bet atstāts uz vēlāku, jo portāla lietošana nav traucēta. Atslēgas vārds visam ir - laiks/nauda - patlaban pietrūkst abi :) Ja nevienam nenotirgošu, tad janvārī karte noteikti būs, tāpat būs arī jedzīgāks "Paginators" (nezinu gan kā tas latviski saucas - šķirklis starp rezultātiem vai kaut kā tā), papildināta krāpnieku sadaļa ar balsošanas funkcionalitāti,detalizētāka meklēšana pārvadātāju sadaļā un dažas citas lietas, kas stāv darba plānā. Bet to laiks rādīs.

 

XXX jomā gan pagaidām neiesaistos =)

Link to comment
Share on other sites

XXX joma jau nemaz nav jaiesaistas, vienkarsi cik atceros, tad abas lapas ir pilnigi vienadas, tikai katra par savu temu, domaju abiem vienam no otra butu daudz ko macities :)

 

Un par to sludinajumu portalu, es uzskatu, ka ar to butu jasak nevis jaatstaj uz velaku, ja pagaidam neveicas, tas nozime, ka cilvekiem tas ir parak sarezgiti, nepieprasiti, attiecigi, ja ir dzivokla sludinajums, nav jacakarejas un var vienkarsi uzraksti iisu, nepispiestu atsauksmi ar maksimali mazak obligati aizpildamajiem laukiem, ka ari kadu labu anti krapsanas filtru.

Link to comment
Share on other sites

Ar sludinajumu portalu ir ta, ka visdrizak neviens dzivokla ipasnieks uz to neparakstitos, jo baiditos no negativam atsauksmem , kas sarezgitu iziresanu. Par pec iespejas vienkarsaku formu piekritu, jau ta esmu centies visu vienkarsot un tev nav jaievada vertibas, ko kads jau ir ievadijis dzivoklim, kas ir novertets, piem., platiba, stavs, istabu skaits...Dzivosim redzesim, varbut sanak visu vienkarsot.

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies pārdod, tad jāsaliek mazliet vairāk par lapu: statistika (apmeklējums, pievienotās atsauksmes utt), kas par platformu (php, mysql utt), biznesa plāns (ja ir protams :)), biznesa plāna stadija (kas šobrīd tiek veikts - mārketings utt), ienākumi. Varbūt vēl kaut kas.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kaa pats personigi atbildi vel otrdienas vakara neesmu sanemis :D

 

Sorry, darot darbus izskrēja no prāta. Lai nebūtu jēkrāmējas pa epastiem - visus klikus atstāju kā ir, tā kā pieņemu, ka runāji taisnība. Es vienīgi nesaprotu kāpēc diezgan daudzi lietotāji ir uz reklāmas linka klikšķinājuši līdz pat 79 reizēm - tas gan vairāk izskatās pēc kāda slēptā freima, bet lai jau būtu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...