Jump to content
php.lv forumi

mysql timer


gunmetal

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ir jautājums.

Tātad tā, man ir nepieciešams kods caur kuru man būtu iespējama šāda funkcija.

Piespiežu aiziet un sākas laika atskaite (piem 20min) es varu atjaunot to lappu, ieslēgt jaunu un atnākt atpakaļ, bet laiks iet uz priekšu, kā pienākas, un beidzas noteiktajā laikā!

Es biju dabūjis tādu kodu, tikai problēma, ka atjauno saitu kods sāk skaitīt no jauna ;(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a man kartam lietotājam var būt cits punktu skaits stundā

Kur problēma? Informācija par to cik punktus katram stundā dot glabājas tajā pašā tabulā? Ja tev piemēram ir tabula ar 3 laukiem 'user_id','punkti','punkti_h' (punkti_h - cik punktus dot stundā) tad query kas katram lietotājam pieskaita viņa punktu skaitu ir tāds:

UPDATE tabula SET punkti=punkti+punkti_h WHERE 1;

Link to comment
Share on other sites

Tur nav tā problēma problēma ir kad teici

Var vienreiz palaist query no jebkuras lapas (mysql_query("CREATE blablabla...");) un ja nostrādā, kodu izdzēst.

Saitā tas nav vajadzīgs, events izveidojas datubāzes galā.

un ja nostrādā, kodu izdzēst

Bet katram taču var būt cits skaitlis

Link to comment
Share on other sites

ew a šādi būtu pareizi

$get = mysql_query("CREATE EVENT e ON SCHEDULE EVERY 1 MINUTE DO UPDATE members SET punkti=punkti+1 WHERE username = '$logged[username]'");

Kas tas par $logged[username]? Eventi darbojas uz MySQL servera, viņiem nav nekādas nojausmas par apačiem, php, sessijām un kukijiem. Tikai tabulas. Katru stundu pievienot punktus visiem viņi var, katru minūti aktīvajiem jūzeriem nevar. To taisi ar PHP līdzekļiem, bez eventiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...