Jump to content
php.lv forumi

Sinhronizēt faila nosaukuma id un db id


codez

Recommended Posts

Man vajag aizsūtīt bildi uz mākoni, norādot tai faila nosaukumu, pēc kā es saņemu pilnu saiti (cdn subdomeinu + mana faila nosaukums) uz šo bildi.

Taču subdomeina vārdi var gan atkāroties, gan nē, tāpēc es nevaru zināt saiti uz bildi pirms es to tur aisūtu, taču, ja bildēm nebūs unikāli faila nosaukumi, tad viena bilde var pārrakstīt citu, tāpēc man pašam jārūpējas par unikāliem nosaukumiem.

Viens no labākajiem veidiem protams būtu bildei pieķirt tādu id kāds būs tabulā, taču rakstot bildi mākonī, es vēl neesmu tās atbilstošo ierakstu ielicis tabulā, jo nezinu vēl saiti uz bildi.

Optimāli risinājumi?

Link to comment
Share on other sites

Tansakcija: insert faila nosaukums->upload->update tam ierakstam ar subdomainu->commit/rollback.

Šķiet, ka šis varētu būt vienīgais kaut cik nopietnais risinājums.

 

P.S.

Tam CDN gadījumā nav fīča, ka subdomaini laiku pa laikam var mainīties vai pats develops var izdomāt, kuru izmantot?

Dokumentācijā rakstīts, ka publiskā saite paliek nemainīga. Pēc loģikas būtu tā, ka nevajadzētu mainīties, jo savādāk jau nevarētu izsekot saviem failiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...