Jump to content
php.lv forumi

"smilšukaste"


Kemito

Recommended Posts

Sveiki vīri / dāmas.

Mazs jautājums, jums precīzāk pēc ieteikuma meklējos!

 

IZskatīju DAUDZUS, jo DAUDZUS Lightbox variantus, tā pat arī JQuery-UI MODAL FORM, tākā īpaši ( ļoti maz ) zinu par Jquery un nepieprotu to vēl, izmantot modal form ( dialog box`am ) nav īpaši viegli, savā ziņā daudz jāiet cauri tad. Bet lieta tāda, ka parastajiem Lightbox`iem nevaru padot datus, jeb reāli strādāt kā ar virsmu, tobish - Nospiežu savu + atveras logs, kurā ir FORMA, padodu datus, bet "enijvei" viņš tākā refreshotu lapu!

Varbūt ir kāds specifisks Lightbox vai cits nosaukums utml. jeb tomēr vaig izmantot to Jquery? Ieteikumi?

 

briedis, Aleksejs, rATRIJS - Gaidu !

Paldies jau iepriekš :)

Link to comment
Share on other sites

Labākais variants būtu formu postēt ar AJAX, saņemt responsi (JSON FTW) un atkarībā no responses iet tālākās darbības.

Vēl ir variants modālajā logā atvērt ifreimu, kurā ir forma un tālāk jau viss notiek kā parasti, tikai loga aizvēršanai būs jālieto parent.*

Trešais variants ir atvērt formu modālajā logā un postēt viņu uz paslēptu ifreimu (target="blabla")

 

Mūsdienu risinājums būtu pirmais variants (ja runa nav par failiem - tā jau ir cita tēma).

 

Par pašu popup'u runājot - www.fancybox.net Ražots Latvijā ( :D ), viegli skinojams un ar diezgan plašu funcionalitāti apveltīts jQuery plugins.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Mārci par ātru atbildi. Man reāli situācija ir tāda, ka mēģinu izmantot FancyBox ! Inklūdēju tam failu, kurā man ir forma, kas padod datus un attiecīgi pārbauda utml. kā parastā lapā, bet zinu, ka tā kautkas nav - nospiežot sumbit box`is aizveras!

Link to comment
Share on other sites

Yeah paldies Mārci, ka pieminēji vēlreiz to Iframe, palasīju un atradu! vienkārši es izmantoju muļķīgu lietu, varēja just, ka neskatījos tik kautko čakarēju, biju izmantojis bildēm paredzēto, tagad atradu un viss sanāca - Attiecībā ar FancyBox tur IFRAME paņēmu :) BEt nu paldies, ka novirzīji mani pareizajās sliedēs, ja kādam vaig pimēru jautājat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...