Jump to content
php.lv forumi

Galerijas, joini, utt


sandis_m

Recommended Posts

Cenšos beidzot atkratīties no pieprasījumiem iekš while

 

Bet tad

sākas

 

Problēmas:

 

Centos attēlot savu draugu galerijas, lietojot visādus JOINUS utt..+ vēl vajag attēlot pēdējo galerijas foto,

bet kaut kas nesanāk :/

 

+ WHERE all_friends.myid=36

post-4105-127572898509_thumb.png

Edited by who_i_am
Link to comment
Share on other sites

galerijas pēdējo attēlu vari iegūt (ja pēdējais skaitās tas kuram lielāks id galerijas ietvaros)

 

select * from gallery_photos where gid=? and pid=(select max(pid) from gallery_photos where gid=?)

 

Jā, to es saprotu, bet man vajag visu vienā pieprasījumā, nevis kkādus sub-queries.

 

tb. galerijas, kas pieder maniem draugiem, kur pie reizes arī attēlo pēdējo galerijas attēlu.

 

Pielikumā viss parādīts.

Link to comment
Share on other sites

ja tu domā ar sub-queries to iekšējo selectu, tad bez tāda tev nesanāks iztikt, vai vismaz es nezinu tādu veidu.

 

droši vien tev vajag atlasīt visas galerijas, sadžoinojot tās ar galerijas attēliem un where nosacījums jāveido pēc tāda principa, kā tur es uzrakstīju. slinkums pašlaik domāt kā konkrēti tas querijs izskatīsies.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā tā vajadzētu būt

SELECT g.id, p.image FROM `friends` f, `galleries` g, `photos` p WHERE f.my_id=$id AND g.user_id=f.friend_id AND p.gallery_id=g.id GROUP BY g.id ORDER BY g.id DESC, p.id DESC

 

Bet es iesaku nekošot savus draugus un galerijai titulbildi. Un visbeidzot visu datubāzes atgriezto rezultātu :)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā tā vajadzētu būt

SELECT g.id, p.image FROM `friends` f, `galleries` g, `photos` p WHERE f.my_id=$id AND g.user_id=f.friend_id AND p.gallery_id=g.id GROUP BY g.id ORDER BY g.id DESC, p.id DESC

 

Bet es iesaku nekošot savus draugus un galerijai titulbildi. Un visbeidzot visu datubāzes atgriezto rezultātu :)

 

 

Paldies =)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...