Jump to content
php.lv forumi

kas pc vēderā?


thesnarkie

Recommended Posts

man šobrīd kingston 256 ir KVR400X64C3A/256

tā otra nezināmā ir DDR 400MHz CL 2.5

 

tad sanāk man šobrīd abas darbojas 2.5, pēc bubu teiktā?

jā, tad es pirkšu to kur: Preces kods: KVR400X64C3A/512 • kingston technology v 400mhz 512mb ddr

Lai sakrīt tie cas latency. Būs ok? :D

Edited by thesnarkie
Link to comment
Share on other sites

labāk pērc 2x vienādas. vecās ņem ārā

 

tas cas latency ir sīkums. tas tikai norāda, pēc cik cikliem atmiņas kontrolieris varēs paņemt datus. jo mazāk, jo labāk/ātrāk

 

galvenais ka ir DDR. pat MHz nav tik svarīgi, ja ieliksi ātrāku atmiņu, tad tā strādās tikai tik ātri, cik ātri strādā tava pamatplate. hmm, lai gan vecajiem SDRAM bija tā, ka pārāk ātra nederēja :P

 

vienīgais ko teicu, uz kā neuzrauties, ir DDR2, jo to vnk fiziski nevarēsi iebāzt pamatplatē :D:D:D (same for sodimm)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

bet nebūs jau nekas briesmīgs, ja viena būs kingston 256, otra kingston 512?

Strādāt jau strādās, tikai visdrīzāk tev tie nestrādās dual channel režīmā (lasi - nestrādās diveiz ātrāk). Tikai daži čipseti atbalsta dual channel režīmu dažāda izmēra atmiņām.

Link to comment
Share on other sites

tā kā tev tur ir Intel čipsets, tad dual channel joprojām strādās http://forum.notebookreview.com/showthread.php?t=167472

 

anyway, 512MB -> 768MB nav pārāk liela/jūtama atšķirība. tad jau labāk būtu apgreidojis kā minimums uz 1GB (2x 512MB), savādāk tā tāda niekošanās vien tik ir

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...