Jump to content
php.lv forumi

Interneta veikals & Viegla administrēšana


laucinieks

Recommended Posts

Sveiki,

 

Taisu mājas lapu, priekšā stāv divas izvēles, skriptot ar roku vai arī ar Joomlu (ko diezgan labi pazīstu)

 

Tātad gribēšu šoreiz izvēlēties ar roku -

 

Vajadzētu man uzzināt, kā ar roku skriptotai mājas lapai var uzlikt interneta veikalu.

Kā to saprast:

Man ir index.php fails, kurā ir teksts tad ir style.css un citi faili piemēram veikals.php , style.css ir iekļauts katrā no šiem failiem.

Tātad praktiski man mapē ir 5 faili un 1 mape - index.php, jaunumi.php, veikals.php, noteikumi.php un style.css + bildes.

 

Kā var uzlikt lai būtu internetveikals, kur būtu iespēja ielikt grozā un pirkt pēctam.

 

Otrais - vajadzētu uzlikt vieglu administrēšanas sistēmu, piemēram - pievienot Jaunumus, internetveikalā lietas u.t.t.

Cik noprotu tas ir CMS .

Bet vai tā ir taisnība, un kā viņu sakonfigurēt, ja ir taisnība.

 

Ja šo visu pastāstīsiet būšu, ļoti, ļoti, ļoti, ĻOTI pateicīgs

 

Ar cieņu,

Laucinieks

Link to comment
Share on other sites

Ir pārāk laikietilpīgi to stāstīt foruma ietvaros.

Būtībā - e-komercijas risinājums sastāv no šādām loģiskajām daļām:

1) Noliktava (preces, to apraksti, pieejamība, skaits)

2) Izcenojumi (cenu piesaiste precēm, atlaides, piegādes utt utjp)

3) Veikala daļa (shopping cart, katalogs, attēlo noliktavā pieejamās preces par cenām, kas spēkā konkrētajā laikā)

4) Pasūtījumu apstrāde (preču rezervēšana, pasūtījuma apstiprināšana utt)

5) Maksājumu apstrāde (pieslēgumi dažādiem payment gateway, vai bankas kontam)

6) CRM daļa (saziņa ar klientiem, īpašie piedāvājumi utt)

 

+ 7) Loģistika

 

Varbūt kaut ko piemirsu. Sausais atlikums ir tāds - no 0 taisīt ir darbietilpīgi. Ir rūpīgi jāizvērtē vai tas ir tā vērts unj vai spēsi to izdarīt/atpelnīt.

 

Gatavie risinājumi:

http://php.lv/f/topic/10276-iesakiet-web-veikala-scriptu/

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu man uzzināt, kā ar roku skriptotai mājas lapai var uzlikt interneta veikalu.

"uzlikt" nav īstais vārds. tas saucās "uzprogrammēt". atšķirība ir tā, ka pats visu uztaisi kā gribi. tikai ir viens sīkums: ir jāprot programmēt :D:D:D

 

Otrais - vajadzētu uzlikt vieglu administrēšanas sistēmu, piemēram - pievienot Jaunumus, internetveikalā lietas

tas pats. ja jau pats uzprogrammē veikalu, tad tik pat labi arī pats uzprogrammē cms tā, lai tur visu var pievienot

Link to comment
Share on other sites

Aleksej es skatot Tu labi nodefinēji kam jāpievērš uzmanības kodējot interneta veikalu ar reālām precēm, bet varbūt velti savu brīvo laiku un uzraksti tādā pašā stilā pa punktiem to kam ir jāpievērš visa uzmanība kodējot interneta veikalu priekš digitālām precēm, ja to tā var nosaukt...piemēram, audi, video failus, bildes, pin kodus, spēļu kodus utt. Par piemēru šāds veikals ir atrodams pēc adreses: http://plati.ru/asp/index.asp

 

PS

Šo jautājumu uzdodu nevis tāpēc ka man būtu problēma pašam izdomāt kas un kā, bet tāpēc ka varbūt esmu ko palaidis garām un kam būtu jāpievērš pastprināta uzmanība...

Edited by Morphius
Link to comment
Share on other sites

Es teiktu, ka faktiski nekas nemainās, izņemot:

1) digitālās preces parasti ir neierobežotā daudzumā un pieejamas uzreiz, līdz ar to noliktava reducējas uz preču aprakstiem

7) Loģistika - pārliecināties, ka klients tiešām ir spējis lejupielādēt savu nopirkto preci.

 

Sakarā ar virtuālās preces būtību rodas papildu punkts:

8) pārliecināšanās, ka tikai samaksājušais klients spēj lejupielādēt preci par, kuru samaksājis. Un apgrūtināt klientam nodot lejupielādes iespēju nesamaksājušām trešajām pusēm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...