Jump to content
php.lv forumi

Iesakiet web veikala scriptu!


Wuu

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nezinu vai ir kas labs bezmaksas atrodams. bet ir visaadi OsCommerce utt.. liidzinieki, kuriem ir daudzi plusi, bet tik pat daudzi miinusi.

Patreiz saskatu tajos visos vairaak miinusus nekaa plusus, tapeec iesaku pie lielaam vajadziibaam (ja gribi nopietni to lietu attiistiit) pasuutiit vai taisiit pasham specializeetu un advanceetu veikala sisteemu ar muusdieniigaam fiichaam :))

 

Tiesa gan jaazin ko gribi pats ;)

Edited by darksign
Link to comment
Share on other sites

Tajos pašos template monstros neta veikalu aptuveni par 150 $ var nopirkt. Latos sanāk aptuveni ap 60 LS. Ar visu dizainu un engine. Pārējo jau pēc tam paši var pielikt. Protams var arī pa wareziem to OScommerce pamedīt, bet jaunās versijas grūti dabot.

Link to comment
Share on other sites

pats OS coomerce jau ir pa free, bet ja gribi piemēram tur ar dizainu, jau visu gatavu, vari to iekš template monstriem iegādāties vai arī paņemt un nospērt.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Vēl viens, nācās te tos shopus papētīt, izpētīju visus, visur gandrīzi ir stulba template sistēma, tā sauktais Smart Templates, iesācējiem būs ļoti grūti kaut ko specifisku pamainīt, nerunājot par pilnīgi kustomizētu dizainu.

 

OpenCart ir samērā vienkārš un viegli labojams, varbūt fīču tur nav tik daudz, bet parastā veikala funkcijas pilda labi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man šķiet, tu runā par Smarty. Nav grūti apgūstama sistēma, bet neredzu būtisku labumu to izmantot. Manuprāt visas šīs tēzes, kas ir aprakstīti tur kā smarty "plusi", ir mierīgi izdarāmas, vienkārši rakstot php iekš html:

One of Smartys primary design goals is to facilitate the separation of application code from presentation.

Šo var mierīgi izdarīt bez template enginas.

Errors in the templates are confined to the Smartys error handling routines, making them as simple and intuitive as possible for the designer.

Šis ir jautājums drīzāk par projekta error reportingu un tā līmeni, nevis "template engini".

Designers can't break application code. They can mess with the templates all they want, but the code stays intact. The code will be tighter, more secure and easier to maintain.
With presentation on its own layer, designers can modify or completely redesign it from scratch, all without intervention from the programmer.
Programmers aren't messing with templates. They can go about maintaining the application code, changing the way content is acquired, making new business rules, etc. without disturbing the presentation layer.

 

Visi šie ir vienkārši stulbi "plusi". Pirmkārt, nav ko ņemt darbā tik tupus "dizainerus", kas ir gatavi salauzt php kodu un taisīt sabotāžu jūsu uzņēmumam. Otrkārt, pat ja "dizaineris" nejēdz php, viņam tikpat labi kā smarty engines vietā, var iemācīt tās atļautās php komandas un konstrukcijas, ko viņš drīkst izmantot template failos.

 

Īsāk sakot, manuprāt, Smarty balstās uz krietni novecojušiem pieņēmumiem un paņēmieniem. Arī performance mūsdienās ir svarīga, sevišķi php, ja pareizi sataisīts, ātrāks būs pliks php+html kods, nekā tāds Smarty.

Link to comment
Share on other sites

 

 

p.s. ja sho izmanto.. tad var arii pielikt apmaksas sisteemu.. www.e-ls.lv .. vinjiem ir arii modulis prieksh prestashop.. tikai tas jaaprasa atseviskji pa emailu...

e-ls.lv => apm tas pats kas paypal tikai Latvijaa... procesee arii krediitkartes..

 

 

un sho abu apvienojumaa, tad nav nekaadas probleemas veikalu laist gaisaa...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No izstrādātāju mājas lapas.

Ubercart is an exciting open source e-commerce package that fully integrates your online store with Drupal, the leading open source content management system. This is a killer combination for anyone looking to build a community around a product, sell access to premium content, offer paid file downloads, and much much more!

 

http://www.ubercart.org/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...