Jump to content
php.lv forumi

Nesanāk ievietot!


DJEdja

Recommended Posts

Sveiki man atkal ir problēma un vēršo pie jums!

Lieta tāda ka Mēģinu ievietot Html lapā IPB jaunumu skriptu bet nesanāk jo ievietojot viņu viss aiziet līki!

Lūk ekrānšāviņš kā istās ar ievietotu skriptu :

post-4007-126635294575_thumb.jpg

Un lūk kā bez skripta :

post-4007-126635295132_thumb.jpg

 

Lūk ir style.css

 

Ceru uz jūsu palīdzību jo mēģīnāju visādi to style.css editot un man nekālaba nesanāca!

Link to comment
Share on other sites

Uzliec uz FF Firebug tad insplect element, sānā parādīsies css klases un tad tik labo css, testē.

Link to comment
Share on other sites

Emm neko nerubiju caur to FireBug! :(

Moš jūs varētu palīdzēt vismaz pateikt apmēram kurā rindiņās man ir kkas jāmeklē?

Zinu ka jums ir jau pieriebušies šitie visi pasakiet pasakiet,esmu tikai iesācējs šitajā visā! Mēģinu jau lasī viskautko un mēģinu iemācīties nu bet daudz kas nesanāk,jo neesmu no tiem kuriem pielec lasot!

Edited by DJEdja
Link to comment
Share on other sites

tieši tāpēc vajag sākt ar vienkāršiem piemēriem, lasot manuāli, un kko mazu un vienkāršu pašam uztaisot no 0

kad būs sakrāta neliela pieredze un izpratne, kā kas notiek, tad vari pamēģināt kko apvienot, tā kā tgd. bet bez pamatzināšanām tas ir mission impossible vai vismaz hardcore

Link to comment
Share on other sites

tā kā šis neizskatās pēc mācīšanās, turklāt vēl vajag steidzami, tad drīzāk būtu jāliek darba sadaļā

 

p.s.

ir jābūt augsta līmeņa koderim, lai tikai pēc css faila un pāris screeniem ar pirmo piegājienu varētu iedot precīzus/pareizus labojumus, kas ir jāizdara tajā css (ja pietiek tikai ar css). parasti ir mazliet jāpačakarējas, lai to dabūtu gatavu, bet man prieks, ka tu mūs tik augstu novērtē :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...