Jump to content
php.lv forumi

Izvadīšana no mysql


Duuminjsh

Recommended Posts

Lābvakar..

 

Nāku ar vienu jautājumu. Tātad situācija ir tāda, ka nepieciešams izvadīt mysql tabulas entrijus php lapā vienā rindā, nevis stabiņā uz leju kā tas ir pēc noklusējuma. Viss ir kārtībā līdz brīdim, kad nonāku pie slēdziena, ka man ir jāizvada vairāki lauki no tabulas. (Īsāk sakot) Man katram ierakstam ir nepieciešami 3 lauki Virsraksts, Teksts un Attēls. Man vienīgā ideja ir tabulas veidā, bet kā tieši to izdarīt nav ne jausmas. Ja man kāds varētu ar šito lietu palīdzēt būtu pateicīgs.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja.. CSS būtu viens no maniem minējumiem, bet ar tiem masīviem.. neesmu īpaši krāmējies, varbūt mēģināt, 2easy varbūt tu pastāsti savu 'ūberpro' versiju, ja reiz nekad neesi nekur apjucis?

ja es pareizi sapratu "problēmu", tad tas ir kkas ļoti vnkāršs

http://www.anyexample.com/programming/php/php_mysql_example__display_table_as_html.xml

 

EDIT: rekur vēl http://www.programming-web.com/index.php?option=com_content&view=article&id=11:retrieving-data-from-mysql-into-html-table-using-php&catid=4:php-basics&Itemid=10

tieši 3x kolonnas ;)

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

 

Nu jau sāku saprast.. (fool)vienkārši neesmu pareizi formulējis.. anyway. Par to tabulu viss ir kārtībā, tikai man vajag to nedaudz savādāk

piemērā ir

1.ieraksts

2.ieraksts

3.ieraksts

...

 

Mans mērķis ir:

1.Ieraksts; 2.Ieraksts; 3.Ieraksts

4.Ierakats; 5. utt..

Link to comment
Share on other sites

rATRIJ, te cīņa vispirms ir ap algoritmu, kā vienu kolonnu sadalīt pa 3x kolonnām

html+css iesaistās tikai vēlāk, kad vajag noformēt

 

kr4 mēs te tgd sacenšamies, kurš labāk domas nolasīs un vsp pareizi sapratīs, kāds ir jautājums/problēma :D:D:D

Edited by 2easy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...