Jump to content
php.lv forumi

Servera monitorings


kvesen

Recommended Posts

Man ir servera monitorings kurš strādā tā kā viņam vajag protams strādāt tikai es gribētu lai viņš kur rāda spēlētājus būtu ierāmēts. Kods ir šeit http://paste.php.lv/0960f2eed0193f6ea6cc8f7278fd7ede?lang=php

 

 

Es tik nezinu kā lai izdara lai būtu takā ierāmēts ja vajag bildes lai spētu man palīdzēt tad prasat es ielikšu! :)

Link to comment
Share on other sites

Paņem tur kur izvada laukā spēlētājus ieliec:

<div id="raamis">
šeit mans kods kur izvada spēlētājus!
</div>

Kautkur augstāk no php nost uztaisi šādu lietu:

#raamis{
border: 2px solid #000;
}

Kur 2px - Rāmja biezums

solid - rāmja tips

#000 - HTMl krāsas kods

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināju vairākas vietās ielikt, bet ja man nesanāca tad droši vien ka es darīju ko nepareizi. Varbūt tu vai kāds cits man no šī koda http://paste.php.lv/...fd7ede?lang=php varētu pateikt to vietu kur izvada tos spēlētājus ? Piemēram <div id="raamis">un te kods</div>

Edited by kvesen
Link to comment
Share on other sites

Kad es itkā mēģinu ko ierāmēt izmet erroru kaut kādu Parse error: syntax error, unexpected '<' in /home/creekz.lv/www/inc/monitor_dd2.php on line 336

 

Un tā ir visur kur es gribu ielikt. Liku rāmī 336-337 rinudu izmet vienu erroru kurā rādīts ka problēma ir 336 rindā, lieku rāmī 343-361 rindu izmet ka problēma 343 rindā, lieku rāmī 365-379 izmet ka problēma 365 rinā kādēļ tā ? Varbūt es ko nepareizi daru ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...