Jump to content
php.lv forumi

euphoric

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  243
 • Joined

 • Last visited

euphoric's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. Nevaru galā dabūt šādu masīva struktūru: array( 'a' => array(1, 4), 'b' => array(2, 5), 'c' => array(3, 6) );
 2. Ir .csv fails ar saturu: "a","b","c" 1,2,3 4,5,6 Nepieciešāma funkcija kas atgriež šādu massīvu: array( 'a' => array(1, 4), 'b' => array(2, 5), 'c' => array(3, 6) ); Ir kādi jēdzīgi varianti? Paldies.
 3. Lieliski, pāldies (sun) Pastudēšu vēl manuali un citus piemērus :)
 4. Nu ja.., tieši tā arī domāju, paņems 'pirmo' no visiem ierakstiem, kur vienādi `name` un attiecīgi arī viņa `id`..nevis kāda cita `id`, kam tāds pats `name` . `id` velku ārā tīri priekš cikla.. . Tā interesē tikai pārējie lauki un lai nedublētos.., tādēļ bija tāda doma realizēt to vēl db līmeni. Oke.., izdarīšu uz php. Pāldies par to pašu :)
 5. Tabulā ir ieraksti kas atkārtojas, pie izvades gribēju izvilkt tikai vienu reizi nevis vairākas.. . Ja sastādīt pieprasījumu šādi: SELECT DISTINCT `id`, `name`, `surname` ..utt, tad šā vai tā izvadīs visu pēc kārtas, jo `id`, jau visiem ir unikāls. (atkārtojas piem. `name`, `surname`). Vārdu sakot, `id` katram ierakstam unikāls, bet ir ieraksti ar vienādiem `name`, tad man nepieciešams izvadīt viņu tikai vienu reizi. Atceros sen atpakaļ izmantoju to DISTINCT, bet tad man nevaidzēja `id` un viss bija bumbās (giggle). Pilnīni garām, ja? :)
 6. Labs vakars ! Mēģinu izvilkt unikālos ierakstus ar DISTINCT, vienā pieprasījumā, bet neizdodas neņemt vērā `id` -kas ir unikāls visiem. SELECT `id`, `title`, `surname`, DISTINCT(`name`) FROM `table` WHERE `other` = '1' Kaut kas neštimē, sintaksē :/
 7. euphoric

  PHPUnit

  Oke, studēšu. Pāldies =)
 8. euphoric

  PHPUnit

  Browser Output rāda: "Fatal error: Class 'Controller' not found in add.php on line 3 " Tas ir CodeIgniter projekts, google'jot neko izņemot atsevišķas bibliotēkas priekš CI Unit Testiem neatradu. Šķiet tas būtu ļoti neērti, ja nākas lietot dažādus instrumentus Testēšanai, atkarībā no platformas uz kuras tiek viss celts. Domājams, tas tomēr ir realizējams ar PHPUnit. Būšu ļoti pateicīgs, ja kāds zinoš, pabakstītu =)
 9. Aptana 3 tīri neko, bet tāds diezgan pliks, ja vaig kko klāt, tad jāčakarējas, jātērē laiks. Pēc Aptana 3 paņemu Zend Studio 7 un esmu sajūsmā. PHPUnit, SVN jau integrēti. + daudz citas fīčas, kas atvieglo darbu. Vienīgi vaig patērēt laiku uz visu to labumu konfigurēšanu, pirmajās dienās.., bet pēctam neko citu negribās :) PS. Nu jā un laikam pie mīnusiem.., jābūt labam dzelzim. Kgan pie mūsdienu attīstības bez laba Pc nav ko vispār ņemties..
 10. euphoric

  PHPUnit

  Labs vakars! Sāku praktizēt ar PHPUnit, testu rakstīšanu un aizķēros. Varbūt kāds spēs palīdzēt =) Tātad vienkārš tests: add.php class Add { public function unit() { $test = "foo"; return $test; } } AddTest.php <?php require_once 'add.php'; /** * test case. */ class Test extends PHPUnit_Framework_TestCase { /** * Prepares the environment before running a test. */ protected function setUp() { parent::setUp (); // TODO Auto-generated Test::setUp() } public function testUnit() { $addClass = new Add(); $unitMethod = $addClass->unit(); $this->assertEquals('foo', $unitMethod); } /** * Cleans up the environment after running a test. */ protected function tearDown() { // TODO Auto-generated Test::tearDown() parent::tearDown (); } /** * Constructs the test case. */ public function __construct() { // TODO Auto-generated constructor } } Izpildās Lieliski =)) Bet, ja add.php ir ar extended, izmet Erroru un testu nepilda. class Add extends Controller { public function unit() { $test = "foo"; return $test; } } Error's izskatās šādi: "No test executed. Either a fatal error occurred, the launch was stopped manually or the script execution was halted with a 'die'/'exit' statement." Maybe, kāds ko var ieteikt? Pāldies :)) PS. Zend studio 7.1 ,PHPUnit v3.x
 11. Kaut kas nav ar DNS. Statiski, katru vietni rakstīt hosts failā, nav normāli (giggle)
 12. Rakstiņš par šo tēmu, 44 lpp. http://www.xakep.ru/magazine/xa/135/xa_135.pdf
 13. Pāldies :) Mēģināšu saņemties un paprovēt =)
×
×
 • Create New...