Jump to content
php.lv forumi

webi

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About webi

 • Rank
  33*44*55
 • Birthday 03/19/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Garāža
 1. webi

  OOP

  Šeit ir labi pamatlietas uzskaitītas
 2. Kā darba devējs, krāvēja amata norādīšanu CV, ja tāds ir bijis, uzskatītu par plusu, jo cilvēks nav slinks un fakta nenoklusēšana norāda, ka ar pašapziņu viss ir kārtībā. CV ir dokuments, kurā ir sausi fakti. Ar piemēriem pilns internets, cik atceros, likeit.lv automātiski ģenerēja skaistu CV, angliski gan.
 3. webi

  Logo

  Grafiskais dizains
 4. Kad nav jāstrādā, izklausās forši. Meitenes gan varēja būt vairāk.
 5. webi

  #Majaslapa HTML + CSS

  Kurā skolā ej? Paņem jebkuru web lapu, kura patīk, piemēram, https://bmwcarclubgb.uk/ File -> Save page As ... un būs Tev gan html, gan css, gan js atliek tikai izlabot ar savu informāciju, aizvākt visu lieku un cerēt, ka aizsmērēsi ausis vērtētājiem. Atceries, ka viņi jau var arī palūgt paskaidrot kādu koda rindu. Kopumā taču nav nekas sarežģīts no css izdzēst liekās klases? Aizvietot bildes un tekstus ar saviem? Veiksmi mācībās!
 6. Viss, protams, atkarīgs no konkrētā domēna vārda. 100 - 10000 Parasti jau puses vienojās, lai pircējs piedāvā cenu, ja reiz izrāda interesi.
 7. Jautā konkrēti, gan jau šeit pa visiem izdosies palīdzēt. Privātskolotājs webizstrādē būs dārgi un šaubos vai rezultāts būs pozitīvs. Jāsāk ar HTML pamatiem
 8. webi

  Web lapas logo

  Grafiskais dizains: ātra, lēta logo izstrāde .
 9. CSS - position: fixed;
 10. Jā, vainīgs. Paldies, Pieduriens, ka pamanīji un aaxc, ka izlaboji. Tomēr, konkrētā neuzmanības kļūda tieši liek iedziļināties un saprast, kapēc nestrādā kā plānots, pēc tam izprast un salabot. :D
 11. Viss kārtībā, sāc ar pamatiem, tas ir ļoti labi. Līdz MVC vēl tiksi. Man nepatīk switch un if pierakstu var noīsināt. <?php // Definējam nolusējuma skatu, lai ērti pie vajadzības varam to mainīt define("DEFAULT_PAGE", "news"); // Visus iespējamos skatus glabājam masīvā atslēgasvārds => fails // Ērtāk pievienot vai noņemt kā switch, arī īsāks kods $pages = array("home" => "home.php", "news" => "news.php"); // Pārbaudam vai padots atslēgas vārds un vai tāds eksistē iespējamo skatu masīvā // Ja jā piešķiram vērtību, ja nē piešķiram noklusējuma skata vērtību // Saīsināts(shorthand) IF pieraksts $page = (isset($_GET["page"]) && isset($pages[$_GET["page"]])) ? $page : DEFAULT_PAGE; // Iekļaujam skatu include_once($pages[$page]); Nav testēts.
 12. Precīzāk būtu, ka tiek izveidota aplikācija ar lapu "ifreimā". Kas gan tur tiek pārveidots? Es ieteiktu, ka jūs automātiski publicējat aplikāciju savā "play store" kontā, nezinu gan vai to atļauj noteikumi. Kopumā interesants un atbalstāms pasākums. Veiksmi!
 13. webi

  photoshop masters

  Photoshop wannabe masters būs precīzāk.
×
×
 • Create New...