Jump to content
php.lv forumi

webi

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  66
 • Joined

 • Last visited

About webi

 • Rank
  33*44*55
 • Birthday 03/19/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Garāža
 1. palīdzība studentam

  Jautā konkrēti, gan jau šeit pa visiem izdosies palīdzēt. Privātskolotājs webizstrādē būs dārgi un šaubos vai rezultāts būs pozitīvs. Jāsāk ar HTML pamatiem
 2. Web lapas logo

  Grafiskais dizains: ātra, lēta logo izstrāde .
 3. Paldídziet ja varat .

  CSS - position: fixed;
 4. PHP programmētājs

  Jā, vainīgs. Paldies, Pieduriens, ka pamanīji un aaxc, ka izlaboji. Tomēr, konkrētā neuzmanības kļūda tieši liek iedziļināties un saprast, kapēc nestrādā kā plānots, pēc tam izprast un salabot. :D
 5. PHP programmētājs

  Viss kārtībā, sāc ar pamatiem, tas ir ļoti labi. Līdz MVC vēl tiksi. Man nepatīk switch un if pierakstu var noīsināt. <?php // Definējam nolusējuma skatu, lai ērti pie vajadzības varam to mainīt define("DEFAULT_PAGE", "news"); // Visus iespējamos skatus glabājam masīvā atslēgasvārds => fails // Ērtāk pievienot vai noņemt kā switch, arī īsāks kods $pages = array("home" => "home.php", "news" => "news.php"); // Pārbaudam vai padots atslēgas vārds un vai tāds eksistē iespējamo skatu masīvā // Ja jā piešķiram vērtību, ja nē piešķiram noklusējuma skata vērtību // Saīsināts(shorthand) IF pieraksts $page = (isset($_GET["page"]) && isset($pages[$_GET["page"]])) ? $page : DEFAULT_PAGE; // Iekļaujam skatu include_once($pages[$page]); Nav testēts.
 6. Precīzāk būtu, ka tiek izveidota aplikācija ar lapu "ifreimā". Kas gan tur tiek pārveidots? Es ieteiktu, ka jūs automātiski publicējat aplikāciju savā "play store" kontā, nezinu gan vai to atļauj noteikumi. Kopumā interesants un atbalstāms pasākums. Veiksmi!
 7. photoshop masters

  Photoshop wannabe masters būs precīzāk.
 8. Full-stack web izstrādes seniors

  Interesanti projekti, lai izdodas!
 9. Kāds izmanto MariaDB?
 10. Par darbu - šeit un tur.

  Ofisā, Latvijā, Latvijas uzņēmumam. Brīvs darba grafiks. Latvijas uzņēmuma projekti Latvijas un Eiropas tirgum.
 11. Būtiski, lai naktī nosapņojot domēna vārdu, tā pieejamību var pārbaudīt nekurbulējot kasti.
 12. PHP un templeitu sistēmas

  Cik paskatījos, pārsvarā templeitu sistēmu pamatā ir freimworks, kura pamatā ir MVC paterns. Pameiģināšu, kad būšu vecs ar izsīkušu entuziasmu darīt pats vai dzīve piespiedīs. :D Jaukas brīvdienas visiem! ;)
 13. PHP un templeitu sistēmas

  Kontrolieris nodod Viewam(Outputam) izvadāmos mainīgos caur funkciju, tur arī var darīt ar viņiem, ko iegribas. Pēc tam izvadīt html, vienkārši uzrakstot {mainīgais} var ar php nav starpības, jo mainīgais jau būs apstrādāts. Esmu strādājis ar smarty, apaudzētu ar 10x lielāku kodu un kā galveno bremzi projektā. Freimworki un pārsvarā visi PHP risinājumi pašrakstīti.
 14. PHP un templeitu sistēmas

  Nu jā, bet man, izmantojot elementāru, paštaisītu MVC paternu, tas tāpat by default ir elementāri iespējams. Lai nav offtopic, man viedoklis par template. Man personīgi patīk tīri risinājumi, kas radīti un optimizēti konkrētam uzdevumam. Kādam citam ir ērtāk paņemt gatavu un pielāgot savām vajadzībām. Mīnusi, ko saskatu: - lieks kods/funkcionalitāte - drošība (atvērtā kodā vieglāk atrast kļūdas) - ilgāk jārisina problēmas (jo nepārzini kodu no A-Z) - sākumā jāvelta laiks, lai vispār iepazītos un saprastu konkrētās sistēmas darbību Pa lielam jau templeitu sistēma PHP patterns vien ir, kāda cilvēka vai cilvēku grupas izpildijumā. + ja pārzini sistēmu var ietaupīt daudz laika, jo daudz kas ir gatavs + kāds cits, kurš pārzin konkrēto sistēmu, var risināt problēmas
 15. PHP un templeitu sistēmas

  Vainīgs, virspusēji paskatījos uz problēmu. Es vienkārši nesaprotu, kas templeitu sistēmās ir tik īpašs, lai izvairītos no XSS, ko nevarētu iekļaut savos risinājumos?
×