Jump to content
php.lv forumi

webi

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

About webi

 • Rank
  33*44*55
 • Birthday 03/19/1988

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Garāža

Recent Profile Visitors

4731 profile views
 1. Joprojām strādāju pie saviem un klientu projektiem no lauku sētas. Gadu izmantojām LMT bizness - ļoti nestabils risinājums un klientu apkalpošana zem jebkuras kritikas. Šobrīd, Bites trīs reizes lētākais risinājums - viss stabili. Kopumā esošā situācija liek vairāk mobilizēties darbam.
 2. webi

  Mid level PHP developer

  Tas, ka datubāzes arhitektūra un pieprasījumi ir ātrdarbības pamatā, ir vispārzināms. Mazāk zināms par servera atmiņas un procesora jaudas racionālu izmantošanu. Visam ir robeža, noteikti ne konkrēta, bet katram projektam un serverim sava. Pēc pieredzes, pie aptuveni 1000+ pieprasījumiem sekundē uz viduvēja servera, rodas vēlme, lai optimizēts ir viss, ko var optimizēt. Kad vairs nav kur piesieties, var sākt celt servera jaudu. Viedoklis mans subjektīvais, nevienam neko neuzspiežu un nepasniedzu kā vienīgo patiesību. Vienkārši esmu slinks, vecs un negribu labot svešu kodu... :D
 3. Tabulu "layouts" html kodā nevieš cerības. Lētāk, ātrāk būs pārnest datus uz kādu SaaS internetveikala platformu.
 4. webi

  Mid level PHP developer

  Ar ietvariem viss ir labi līdz brīdim, kad jāsāk optimizācija. Jaunās skolas programmētāji teiks, ka jāceļ jauda serveriem, jo dzelži, elektrība lēta un par ekoloģiju po*uj! Vecās, ka jāraksta no 0, lai viss ir izsekojams, bez liekām darbībām, ar minimālu procesora un atmiņas noslodzi. Noteikti ir arī "freimvorku naži", kuri ietvara kodu pārzin kā savu kabatu un spēj visu optimizēt līdz maksimumam. Katrā ziņā strīdēties par to ir bezjēdzīgi... Katram projektam savi programmētāji ar savu skatījumu un izvēli kādus risinājumus lietot. Lietotājam svarīgs UI, UX un ātrdarbība, vienalga html ģenerē Laravel, Phalcon vai Perl...
 5. webi

  Mid level PHP developer

  Piekrītu, ka ietvari bremzē ātrdarbību. Kamēr projekts mazs, bez noslodzes - viss labi. Tiklīdz jāsāk optimizācija, saproti, ka vieglāk uzreiz uzraksīt visu optimizētu konkrētam projektam.
 6. webi

  OOP

  Šeit ir labi pamatlietas uzskaitītas
 7. Kā darba devējs, krāvēja amata norādīšanu CV, ja tāds ir bijis, uzskatītu par plusu, jo cilvēks nav slinks un fakta nenoklusēšana norāda, ka ar pašapziņu viss ir kārtībā. CV ir dokuments, kurā ir sausi fakti. Ar piemēriem pilns internets, cik atceros, likeit.lv automātiski ģenerēja skaistu CV, angliski gan.
 8. webi

  Logo

  Grafiskais dizains
 9. Kad nav jāstrādā, izklausās forši. Meitenes gan varēja būt vairāk.
 10. webi

  #Majaslapa HTML + CSS

  Kurā skolā ej? Paņem jebkuru web lapu, kura patīk, piemēram, https://bmwcarclubgb.uk/ File -> Save page As ... un būs Tev gan html, gan css, gan js atliek tikai izlabot ar savu informāciju, aizvākt visu lieku un cerēt, ka aizsmērēsi ausis vērtētājiem. Atceries, ka viņi jau var arī palūgt paskaidrot kādu koda rindu. Kopumā taču nav nekas sarežģīts no css izdzēst liekās klases? Aizvietot bildes un tekstus ar saviem? Veiksmi mācībās!
 11. Viss, protams, atkarīgs no konkrētā domēna vārda. 100 - 10000 Parasti jau puses vienojās, lai pircējs piedāvā cenu, ja reiz izrāda interesi.
 12. Jautā konkrēti, gan jau šeit pa visiem izdosies palīdzēt. Privātskolotājs webizstrādē būs dārgi un šaubos vai rezultāts būs pozitīvs. Jāsāk ar HTML pamatiem
 13. webi

  Web lapas logo

  Grafiskais dizains: ātra, lēta logo izstrāde .
×
×
 • Create New...