Jump to content
php.lv forumi

a Voting Poll !


martinb

Recommended Posts

tatad , neliela palidziba noderetu vismaz apris majieni kas jamekle utt !

un kas butu vajadzigs !

 

esmu uztaisijis mazu html lapeli ! un ir vajadzigs atdzivinat Vote Pool iespeju !

 

 

problema ir nezinu kadu scriptu vai .js ir vajadzigs kas apkopotu rezultatus kad cilveki spiez savu izveles atbildi !

 

<form target="_blank" action="kautkads script jeb .js" method="POST"> sis ir noradijums kur aizved uzreiz kad cilveks ir izvelejeis savu variantu ! lapa kas apkopo rezultatus ! :)

 

paldies , cerams ka kadc vares palidzet ! ja velies viarak apskatities un iemest aci ka izskatas tas vote , esmu sastadijis tikai html versiju ! tam vote ! :) http://ilovetrance.orgfree.com

 

varu peibilst ja neraksti par teemu tad ludzu nemaz neraksti ! nekraj topikus !

Link to comment
Share on other sites

Pārsvarā voting poll datus apkopo ar PHP un MYSQL vai citas datubāzes palīdzūbu.

 

ja , vecit to es ari zinu !

bet nu via kadc varetu dot majienus ka meklet pareizak google un kur ! adresi linku kadu ! izstaigaju googliti ! neatradu sev neko tadu patikamu ! nu tadu kas patiktu !

 

vote php scriptiem nepatik , tie admin paneli un duadzie faili ! griabs ta loti erti un ar vienu failu via diviem ! :)

 

negribas to kvantumu ar failiem !

 

var kadc palidzet varbut ! :))

Link to comment
Share on other sites

Es būšu kruts un krāšu topikus (wtf kāds sakars???) un teikšu, ka ar skirptu kačāšanu tālu netiksi un, visticamāk, ar mācīšanos kaut ko izdarīt arī, ja pat nevari gūglē ierakstīt php pool script. Un nevar arī tā bez kaut kādām zināšanām likt kaut ko kaut kur un cerēt, ka būs viss labi. Pat normāli novērtēt nevari vai dotais skripts ir OK vai nav...

Link to comment
Share on other sites

Es būšu kruts un krāšu topikus (wtf kāds sakars???) un teikšu, ka ar skirptu kačāšanu tālu netiksi un, visticamāk, ar mācīšanos kaut ko izdarīt arī, ja pat nevari gūglē ierakstīt php pool script. Un nevar arī tā bez kaut kādām zināšanām likt kaut ko kaut kur un cerēt, ka būs viss labi. Pat normāli novērtēt nevari vai dotais skripts ir OK vai nav...

 

 

piedod viis nevar but atdi ka tu datorgeniji ! :) tapec forums ir doamts lai jautatu ! un tev atbildes normali nevis kko d*rsisies ! :) jasna!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...