Jump to content
php.lv forumi

"invalid request"


-=HELLBENDER=-

Recommended Posts

Sveiki,

neatradu apache sadaļu, tādēļ rakstīšu šeit.

Problēma sekojoša; Uzliku appserv, bet mēģinot pievienoties apache serverim (caur http://80.233.***.***/), izmetās šis - invalid request. It kā porti nav vienādi (nomainīju) un ir forwadēti/atbloķēti.

 

Error.log

 

Kā izlabot to kļūdu?

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ka tie ir sēderi kas cenšas pievienoties bittorrentam, bet wtf? Kāds tam visam sakars ar apache? Porti ir dažādi. (Tas uzrādās apache log failos)

 

Kas īsti tev nestrādā?

 

Man arī regulāri bombardē no dažādām ip adresēm ar visādiem ļeviem pieprasījumiem, meklē visādus phpmyadmin folderus utt...Kaut kādi tārpi, acīmredzot...

Link to comment
Share on other sites

Tas nu gan neizskatās pēc apaches ģenerēta kļūdas paziņojuma!

 

Nav tev tur gadījumā index fails ar echo "invalid request"; ? :D

 

Ar kko tādu neesmu saskāries, varbūt toč kāds antivīruss bloķē piekļuvi. Kādu izmanto?

Edited by briedis
Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, bet es ienīstu anti-vīrusus un nelietoju tos. Firewall nebloķē (Status - allowed/unblocked). Tomēr tas ir kaut kā saistīts ar apachi, jo tas viss rakstās apaches log failos + to kļūdu met tikai tad, kad viņš ir ieslēgts, tā kā cita programma nevarētu izmantot 80 portu.

Link to comment
Share on other sites

Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, bet es ienīstu anti-vīrusus un nelietoju tos. Firewall nebloķē (Status - allowed/unblocked). Tomēr tas ir kaut kā saistīts ar apachi, jo tas viss rakstās apaches log failos + to kļūdu met tikai tad, kad viņš ir ieslēgts, tā kā cita programma nevarētu izmantot 80 portu.

 

kāds saturs apačes access logā?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...