Jump to content
php.lv forumi

Mistisks simbols


DainisL

Recommended Posts

Pats saviem spēkiem nevaru tikt galā, tāpēc lūdzu palīdzību.

Ir index.php fails ar saturu:

<?php
require_once ("webpage.inc.php");
$page=page_top();
$page.="1234";
$page.=page_end();
echo $page;
?>

Ir webpage.inc.php fails ar saturu:

<?php

function page_top()
{
$teksts=<<<EOF
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN"
"http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">
<html>
<head>
  <title>virsraksts</title>
  <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">
</head>
<body>
EOF;
   return($teksts);
}

function page_end()
{
$teksts=<<<EOF
</body>
</html>
EOF;
   return($teksts);
}

?>

 

Man liekās tā kā viss būtu OK. Kad interneta pārlūkā izpildu index failu un apskatos source saturu, tad ieraugu, kad pirms šī (<!DOCTYPE HTM....) priekšā parādās kaut kāds punkts(i). Man viņš traucē un no viņa vajag tikt vaļā. Jo vairāki require_once jo punktu daudzums palielinās. Failiem utf-8 kodējums.

 

Pielikumā source faila bilde

post-4169-126064516643_thumb.jpg

Edited by DainisL
Link to comment
Share on other sites

Failiem utf-8 kodējums.

Pielikumā source faila bilde

taa bilde gan dizji kvalitatiiva ..

Bet punkts varetu buut

1. Vinsh (tas punkts ) ir Include failaa.

2. kas ticamak tas ir daalja no UTF-8 BOM 3 simbiliem ( kautgan parasti vinji netspoguljojaas, un punktis vinju visuu nav .. )

3. Un tomer vinsh ir jau taja Includojamaa failaa, uz ko norada ka punktu daudzums palielinas, atkariiba no includojumo failu skaita..

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Tas punkts nenāk no inklūdojamā faila, tas 100%, to jau es esmu pārbaudījis, viss ticamāk tas būs no tā UTF-8.

Kad nokopēju source faila pirmo rindu un to iekopēju, kaut vai notpadā, tas pazūd, kad iemetu google meklētājā, tad pārlūka ceļā to punktiņu vietā bija redzami kvadrātiņi.

Kāda ir izeja no šīs situācijas, jeb es esmu pirmais, kas ir iebraucis šādās auzās.

Edited by DainisL
Link to comment
Share on other sites

Tas punkts nenāk no inklūdojamā faila, tas 100%, to jau es esmu pārbaudījis, viss ticamāk tas būs no tā UTF-8.

Kad nokopēju source faila pirmo rindu un to iekopēju, kaut vai notpadā, tas pazūd, kad iemetu google meklētājā, tad pārlūka ceļā to punktiņu vietā bija redzami kvadrātiņi.

Kāda ir izeja no šīs situācijas, jeb es esmu pirmais, kas ir iebraucis šādās auzās.

 

Nezinu kādu editoru izmanto, bet paprovē uzstādīt kodējumu failam - utf8 without BOM un saglabā pa jaunam. Vismaz Notepad++ ir tāda fīča.. HC variants ir ar kādu HEX editoru paskatīties, kas ir tie pirmie baiti failā un manuāli padzēst :D

Link to comment
Share on other sites

Tas punkts nenāk no inklūdojamā faila, tas 100%, to jau es esmu pārbaudījis, viss ticamāk tas būs no tā UTF-8.

Kad nokopēju source faila pirmo rindu un to iekopēju, kaut vai notpadā, tas pazūd, kad iemetu google meklētājā, tad pārlūka ceļā to punktiņu vietā bija redzami kvadrātiņi.

Tas punkts NAK 100% no includojamaa faila.

Ja buutu ruupigak izlasijis ko rakstiju tad saprastu ..

Tas ir BOM simbolu virkne, kas norada ka fails ir UTF-8 kodejumaa ..

Teksta Editori kas saprot UTF toos vienkarshi netspoguljos, un principa brauzerim arii nevajadzetu vinjus attelot..

Ja paskatisies ar redaktoru kas paraada VISUS simbolus ( baitus) tad redzesi ka sakumaa ir 3 simboli ( baiti)

( teksim vecais labais FAR Meneger redaktors toos lieliski atspoguljo )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...