Jump to content
php.lv forumi

Stringa iekrāsošana


rudzis

Recommended Posts

Man vajadziigs, lai rakstot saitaa rakstu, vareetu posteet php vai html sourci, un nekaadi html kodi, vai pasarg dies' veel php neizpildiitos. Adminoshanai html griezt nost nevaru, jo rakstu pievienoshanai man tas ir vajadziigs.

 

Es, piem., lai smuki ieraameetu kaadu kodu lietotju

 

<blockquote class="code">kods</blockquote>

 

Ja es tai raamii ielieku piem. <b> tagu tad vinsh maita izpilda un padomaajiet kas notiek ar <h1> tagu ... :) .

Link to comment
Share on other sites

Man vajadziigs, lai rakstot saitaa rakstu, vareetu posteet php vai html sourci, un nekaadi html kodi, vai pasarg dies' veel php neizpildiitos. Adminoshanai html griezt nost nevaru, jo rakstu pievienoshanai man tas ir vajadziigs.

A tu kaa to iedomaajies, PHP scenaarijs "uzminees" kad tu postee HTML kodu un kad tev vaig to HTML "admineeshanai" (blockquote, utt...)?!

 

Vieniigais ko varu ieteikt, ar htmlspecialchars() konvertee HTML kodu uz skataamu nevis izpildaamu formu un papildus ievies kaukaadu bbCode-veida pseidokodu, ko konvertee uz HTML ar str_replace(). Admin formaa vareetu izskatiities shaadi:

 

Mees te varam liekt ierakstus [b]arii boldaa[/b]

[blockquote]
shis ir citaats

<p>kuraa HTML tagi paraadaas kaa tagi</p>

[/blockquote]

Edited by neonz
Link to comment
Share on other sites

Nē Redzi, automātiski tā nekas nenotiksies, tev pašam jāparkonvertē tas BBCode kods būs uz īsto htmlu:

1) pieleto to htmlspecialchars() funkciju teksta gabalam, lai korketi attēlotu īstos html tagus

2) pārkovertē BBCode -> HTML

3) un tikai tagad izvadi to tekstu

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...