Jump to content
php.lv forumi

Filtrēt jau uz atfiltrētiem datiem


Sasa

Recommended Posts

Ir DB ar ierakstiem, vajag atlasīt datus pēc kritērijiem. Sākumā ir parādīts pilnīgi viss tad man vajag atlasīt datus. Sākumā ir pieejami divi filti (pēc kā atlasīt), Ražotājs, Kategorija. Ja es paņemšu Ražotāju kādu tad iekš kategorijām man jāatēlojās tikai tam ražotājam atbilstošās kategorijas un vēl visi produkti. Otrs variants es varu atlasīt datus pēc kategorijas, ja atlasu pēc kategorijas, tad Ražotājos ir jāpaliek tikai tiem kas ražo šo Kategorijas preci un vel jāizvada visi šis kategorijas produkti. Tad es varu pēc Ražotāja un Kategorijas

+ Katrai kategorijai ir vēl savi papildu atlasīšanas kritēriji.

 

Problēma sākas tur kad es nezinu kā jau no atlasītiem datiem atlasīt vēl kaut ko

kad es esmu atlas'ji datus pēc ražotāja un mēģinu atlasīt pēc kategorijas man sākas murgs, ka es nezinu/nevaru izdomāt kā jau uz atlasītiem datiem veikt atlasīšanu bet jau ar Kategoriju

un savukārt ja es aizvācu kādu atlasīšanas kritēriju, tad datiem ir jānomainās pēc tiem kritērijiem kuri ir palikuši

Ar querijiem es tieku galā

Es domāju ka varētu būt risinājums tāds ka es atmiņa izveidoju kaut kādu sarakstu ar visu, katram lietotājam kurš atnāk, un tad jau no tā saraksta atstāju tikai to ko viņš ir izvēlējiem

Link to comment
Share on other sites

Kā būtu jā es sql querija beigās pieliktu WHERE ,ja ir kāds filts ieslēgts un ja nāk kāds jauns filts klāt es tik liktu AND un tad jau pēc šī jaunizveidotā querija atlasītus datus?

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

Kā būtu jā es sql querija beigās pieliktu WHERE ,ja ir kāds filts ieslēgts un ja nāk kāds jauns filts klāt es tik liktu AND un tad jau pēc šī jaunizveidotā querija atlasītus datus?

 

Hmm, es domāju ka tu tā mēģināji, bet kaut kas lāga nebija.. :D

Nu jā, tā būtu pareizā rīcība :))

 

Tik galvenais saliec vajadzīgajās vietās iekavas, ja padaudz nosacījumi....

WHERE .. AND .. OR .. AND .. OR ..

WHERE ((.. AND ..) OR (.. AND ..)) OR (..)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...