Jump to content
php.lv forumi

Iepazīsties HTML


Tekstils

Recommended Posts

Viss labi, nepatika gramatikas kļūdas dažās vietās, un galīgi žēl palika, kad tiku līdz barbariskajam aizliegumam kopēt utt.

 

Ar kopēšanu ir tā - labas lietas kopēs tik tā vien. Tāpēc jau laicīgi izdomā, ko tu gribi saņemt pretī. Es pieļauju, ka vienas labas HTML pamācības autora reputācija tā varētu būt. Tāpēc labāk lai kopē vien, tikai ar norunu, ka minēs autoru. Es nesaprotu anonimitātes priekšrocības, manuprāt, katrs posts, kas tiek izteikts anonīmi, ir zemē izmests laiks. Protams, var darboties ar interneta pseidonīmu Tekstils, taču ja neesi domājis par to, kā vēlāk savu devumu internetā sasaistīt ar savu reālo personu, tad man nekādi nav saprotams, ko tas dod. Piemēram, ja publicēsi pamācību, kad tā būs plašāka, ar savu vārdu uzvārdu, tas parādīsies meklēšanas rezultātos, kad cilvēki meklēs internetā informāciju par Tevi. (Arī pats individuāli varēsi parādīt citiem, ka esi izveidojis, lūk, HTML pamācību). Piemēram, meklējot darbu vai klientus, tas noderēs.

 

Daži saka taisnību par smalkajām tehniskajām niansēm, taču šajā kontekstā tas ir pārāk sarežģīti. Priekš iesākuma to nevajag. Tādas lietas parasti ir grāmatas tālākajās nodaļās.

 

Nav nekā foršākā, kā atvērt notepadu, uztaisīt saturu un pēc tam ar browseri paskatīties. Vispār, HTML sintaksi vajadzētu mācēt lietot ikvienam nopietnam datorlietotājam, vai tas ir ārsts vai jurists.

 

Malacis, darbojies, galvenais, ar vēsu prātu izvērtē kritiku, atceries, ka daudzi ir tādi, kas saka, ka labāk ir neko nedarīt... ja klausīsi tam, tad pats kļūsi par tādu :D

Link to comment
Share on other sites

Saprotu ,bet neko tādu neesmu veidojis ,lai varētu tiešām ar lielu bold iezīmet savu vārdu un uzvārdu.

Ar kritiku ,kā ir tā ir ,es vnk ta novērtēju tautas reakciju.

Taisos vienkārši veidot talāk .

Un jā ar latviešu valodu neiet raiti ,bet nu kaut kā būs grammatiskāk jamēģina.

Edited by Tekstils
Link to comment
Share on other sites

Cilvēks, kurš pat nezsin kas ir DOCTYPE nedrīkst rakstīt manuāli par HTML.

Tas pats attiecas uz cilvekiem kuri heading tagus ismanto teksta izmēra mainīšanai.

 

Tev nav ne mazākās nojausmas, kas ir standarti un kas ir semantika.

Šaubos vai tu pat kādu html/xhtml speceni mūžā esi pa gabalu redzejis.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāds teiciens, labākais veids, kā iemācīties kādu priekšmetu, ir mācīt citiem.

 

STOOOP, pirms elpa aizraujas sašutumā... tur ir dziļāka doma apakšā! ;)

 

Tieši jauniņš lietotājs, kurš pats vēl apgūst, ir vislabākais skolotājs, jo var pateikt citiem, kas mācās, to, ko pats ir sapratis.

 

Pēc tam, kad būs apgūtas specifikācijas un citas lietas, vairs nebūs ne gribēšana, un arī ne varēšana izveidot pilnīgam nezinātājam saprotamu pamācību. Sāks stāstīt par lietām, kas jau uzreiz atsitīs jauniņajiem vēlmi turpināt...

 

Tā ka reizēm der paskatīties arī no citas puses.. ;)

 

Mani skolotāji, kuriem esmu pateicīgs, reizēm paši līdz galam nesaprata lietas, un tas bija vislielākais kaifs, izkost, kas slēpjas aiz kādas problēmas..

Edited by Mr.Key
Link to comment
Share on other sites

+1 Mr.Key par attieksmi, respect

 

ir pāris kadri, kas taisa līdzīgus php tutus, kuru saturs un kvalitāte ir zem katras kritikas. bet te jau galvenais, ka cilvēks pats cenšas kko mācīties un citiem vēl mēģina mācīt. vismaz kkur ir atradis, ka ir tādi tagi kā h1,p,a,img :)) tas jau vien ir apsveicami, ka kāds izrāda patstāvību, a to te viens bars nagļjakā tik uzdod jautājumus, nemaz nemēģinot iedziļināties ne pašā problēmā, ne tajos kas cenšas palīdzēt, tikai gaida kad kāds uzburs gatavu skriptu, ko varēs iesviest "savā" kodā un viss uzreiz strādās :D

 

starp citu, šeit iesācēju sadaļā, atbildot uz pilnīgi noobiskiem jautājumiem, dažkārt pa ceļam var iemācīties kko jaunu un noderīgu arī priekš sevis ;)

 

nu bet tas pēdējais teikums par autortiesībām un kkādiem tur aizliegumiem gan gāž gar zemi :D:D:D tādā veidā tu (un vēl daudzi citi) apsmejat visu autortiesību ideju. tik pat labi kkādā matemātikas forumā kāds ierakstīs, ka 1+1=2 un vēl pāris piemērus ar - * / un uzmetīsies par baigo autoru ar sazin kādām tur tiesībām. un ko tālāk? sūdzēs tiesā pamatskolu matemātikas grāmatu autorus, ka viņiem tādi paši piemēri? www pamatlicējs Tims Berners Lī 90. gadu pirmajā pusē arī rakstīja līdzīgus html tutoriāļus iesācējiem (toreiz vnk visi bija iesācēji). un tu ar savām krutajām "autortiesībām", pamatojoties uz darbu līdzību, tagad varbūt varētu iesniegt prasību tiesā pret pašu html izgudrotāju? karoče puis, par autortiesībām labāk sāc domāt tad, kad izgudrosi kko patiešām ģeniālu, kko jaunu priekš šīs civilizācijas, vai radīsi kādu mākslas šedevru, vai kā minimums uzrakstīsi kādu pietiekami apjomīgu darbu, kas vēl nav bijis

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs nu paldies ka vismaz normāli izskaidrojot ,nevis ka parēji azi viens pec otra vienkārši sāk kaut ko bļaut.

Par autortiesībam tiešām muļķīgi sanāca es biju ielicis pirms vajadzīga laika, vienkārš es taisījos veikt darbu tālāk un garāku nevis 3 tagus izskaidrot. :D

Edited by Tekstils
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...