Jump to content
php.lv forumi

Par augstskolām


Devils666

Recommended Posts

Ventspils augstskola, ja nelaiž gurķi, pirmajos gados bija ļoti OK. Vismaz programmēšanas, linukši un matemātika bija līmenī. Ja vēl Hiļkevičs bīda kaut kādus projektus, tad vispār ideāla vieta, kur mācīties cirst zivi ;>

Pietrūka: normālu lielo datubāzu (tik 1 kurss - mysql ievads), elementāras projektu vadības, normālu UMLu. arī modelēšana kā iekš RTU nekaitētu.

 

Cik es pats esmu dzirdējis, tad Ventspils Augstskolā vairākums IT studentu nezin nesaprot (prāts nespēj aptvert) HTML, kur nu vēl ko sarežģītāku?

 

Nē, ja man jāatbild topika autoram - Latvijā NEKUR nevar normāli iemācīties IT programmatūras izstrādi, tas viss ir jāmācās pašam! Papīru var dabūt arī veikalā - lētākais tualetes papīrs maksās mazāk kā 50 santīmus.

Link to comment
Share on other sites

Java, katrā augstskolā ir savi cilvēki, kas tur ir ieklīduši kļūdas pēc. Mācījos LU programmētājos, pēc tam bakalauros, pēc tam maģistros un visur ir bijuši cilvēki, par kuru lietu izpratnes līmeni varēja vien pabrīnīties. Tajā pašā laikā bija cilvēki, kuru līmeni man nav lemts sasniegt. Tb nav tik dikti lielas nozīmes augstskolai, kā tam, cik daudz darba iegulda paši studenti un cik labi viņiem padodas attiecīgā specialitāte.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...