Jump to content
php.lv forumi

Izskaidroiet lūdzu ka to vaiekt.


euphoric

Recommended Posts

Tātad ir kkada lapa pieņemsim www.draugiem.lv, vai da jeb kāda cita, kur ir LOGIN forma un talak(pec veiksmīgas autorizācijas) kkadas pogas.

 

Uzdevums tāds:

 

Uztaisīt lapu, kas ir uz jebkura cita servera! Tatad ir arī forma , ar tādiem pašiem datu ievadīšanas laukiem.

Ievadam datus pieņemsiem, tad to e-p@astu, paroli un šīe dati no manas lapas sūtas uz dr.lv servera lapu un tiek ievadīti tur , un tas, ko atbild viņu serveris atkal nāk uz manu lapu un izvdās uz ekrāna (pieņemsim nepareizs e-pasts), vai ja der tad es itka ieeju savā profilā tikkai caur savu lapu, kur neredzu dr.lv dizainu, bet to ko pats esmu izveidojis pieņemsim poga vēstules , uzspiežot redzu visas savas vēstules , utt . daudz ko var izgudrot.

 

Man tieši interesē kā uztaisīt/notiek tā saistība starp lapām ?

 

Atvainojos par to piemēru un vispār diezgan neskaidri uzrakstīts, ceru kāds sapratīs :)

Link to comment
Share on other sites

Nu pieņemsim piemērs kuru pats redzēju :

 

Tātad ir divas lapas .

 

www.mafiozi.lv un mana lapa(kuru pats izstrādāju).

 

Savā lapā, savadu datus ,lai varētu ieiet profilā (tātad dati no manas lapas, tiek padoti uz mafiozi.lv serveri).

Uzreiz jautājums kādā veidā? Vienk. form action norādīt uz to serveri un failu , kas apstrādā tos datus ?

 

Tālāk ja autorizācija veiksmīga, tad esmu itkā iekš sava profila, bet ne caur to mafiozi.lv lapu .

 

Tik tālu skaidrs ? :D

Link to comment
Share on other sites

Tādas lapas principiāli netiek atļautas, jo tu varētu vēsā mierā to e-pastu un paroli papildus sūtīšanai uz dr.lv serveri arī pieglabā plain text veidā uz sava server un tad palasīties, kas tur tam citam cilvēkam ir tajos draugos

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...