Jump to content
php.lv forumi

:huh:


OrakuL

Recommended Posts

Varbuut manjs luugums izklausiisies sltulbs bet man tas ir ljooooti svariigi!!! Man is sava maajas lapa kuraa ir teksta ailiite un zem taas poga! Kaa varu izdariit taa lai pogu uzspiezot teksts aizsuutaas uz manu mailu??? Tur laikam veel vajag taisiit kaadu failu?? .php vai .pl ?? Tieshaam nezinu! Help me please! Tikai luudzu dedodiet dazaadus linkus jo es taapat neko nesaprotu no tiem. :wacko: Tas man tieshaam ir svariigi !!! :(

Link to comment
Share on other sites

text elementam ir name, pieņemsim name="uzmailu"

pirms elementaa jāieliek

<form method="post" action="apstrādājošā lapa">

un pēc </form>, piemēram

 

<form method="post" action="mail.php">

<textarea name="uzmailu"></textarea><br />

<input type="submit" value="sūtīt" />

</form>

 

mail.php saturs analoģisks:

 

if (!empty($_POST['uzmailu']) && trim($_POST['uzmailu']))

mail('[email protected]', 'Subject lauks, piem. Jauns Komentārs',$_POST['uzmailu']);

 

easy as that

 

ja nav pieejas php/pl/cgi taisīšanai, var nostrādāt arī

<form method="post" action="mailto:[email protected]">

tikai šajā gadījumā sūtītājam obligāti jābūt uzinstalētai kādai pasta programmatūrai (The Bat!, Outlook, Foxmail, Kmail, ...)

Link to comment
Share on other sites

ā) php _var_ taisīt ar notepad-u. tas ir tīrais koda teksts.

bē) php kods jāietver iekš <?php ?> lai serveris saprastu, kur ir tas kods, kas viņam jāizpilda. Ar to, ka nosauci failu par *.php nepietiek.

 

Bē varētu būt atbilde kāpēc nekas nepienāk.

Link to comment
Share on other sites

Angļu valodu saproti, vai pats nespēj izlasīt, kas uzrakstās, kad nospiež to pogu:

Warning: mail, fsockopen, pfsockopen, chroot, putenv, disk_total_space, disk_free_space, diskfreespace,ini_get, exec, passthru,proc_open, shell_exec, system, exit, show_source() has been disabled for security reasons in /home/edgarzz.eclub.lv/public_html/mail.php on line 2
Link to comment
Share on other sites

Es tachu teici ka neko nesaprotu no taa!! No php !! Visi nav ti gudri kaa tu... <_<

Uz *.eclub neļauj palaist funkciju mail(), lai lietotāji nesūtītu spamu no eclub servera.

Ir iespējams to apiet, bet metode "ne priekš iesācējiem".

Link to comment
Share on other sites

Man ir viena proga kas ljauj uz sava datora uztaisiit tjipa serveri!!!
Mjā, :D ja vari tad man uztaisi kādus 3 serverus ar P4 proci!

 

Kā to teikumu lai saprot?

Link to comment
Share on other sites

Es tachu teici ka neko nesaprotu no taa!! No php !! Visi nav ti gudri kaa tu... <_<

Lai saprastu to, kas tur bija rakstīts, galīgi nav jāzin PHP, bet jāsaprot, ka mail nedrīkst izmantot uz servera. Piecus vārdus tik vajag iztulkot.

Link to comment
Share on other sites

Ai labi nekaz gan jau pats tikshu galaa!!! :( :angry: Bljin paliigi atradushies

psc...!!! Es prasu vai uz sava servera var uzlikt mail()?? nevis eclub!!!

 

Gacha man jau viens ir!!! ;) tikai adreses vietaa ir IP :huh: bet tas jau nekas!!!

Link to comment
Share on other sites

Sorry, man bik sajuka 1 burts - sapratu nevis proga, bet poga! tapēc likās tā dīvaini.

 

ja lietosi Apache web serveri, tad httpd.conf(Start menu > Apache > httpd.conf) faila atrodi rindas par SMTP un ieraksti tur kādu SMTP serveri un viss.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...