Jump to content
php.lv forumi

Sesijas termiņš!


thesnarkie

Recommended Posts

Kad lietotājs piesakās mājaslapā, pieteikšanās brīdī es uzstādu sesiju, ka viņš ir pieteicies.

$_SESSION['login'] = "1"; //Logged in!

Un tālāk katrā lapā sāku sesiju: session_start();

 

Kā lai tai sesijai pagarina termiņu, ka varētu viņu turēt ilgāk, jo viņa pazūd kad aizver pārlūkprogrammu.

Es atradu, ka var php.ini ielikt: session.gc_maxlifetime = 3600; (tas tātad saglabās sesiju 1 stundu un tad izdzēsīs ?)

 

Bet tik vienkārši tas nedarbojas, pamēģināju jau.

Edited by thesnarkie
Link to comment
Share on other sites

Kā lai tai sesijai pagarina termiņu, ka varētu viņu turēt ilgāk, jo viņa pazūd kad aizver pārlūkprogrammu.

Jaa tas ir pilniigi normali ..

Lai izmantotu pashu sesiju visas 'dzives laikaa' , arii peec Brauzera aizversanas, izmanto Kukijus, kur pieglabaa Seesijas id ,

tas ljaus dotajaa laikaa ( tavaa gadijumaa 1 h ) atjaunot sesiju, un talak jau peec katra pieprasijuma sesija tiks atkal pagarinata par 1 h ...

Link to comment
Share on other sites

Ja lietotājs piesakoties būs atzīmējas atcerēties mani, tad līdz ar sesijas uzstādīšanu man jāuzstāda arī cepums ar sesijas id? Un tad pieņemsim, ka lietotājs restartē datoru, atkal ienāk lapā un ir jau pieteicies kamēr vien cepums būs ar sesijas id uzstādīts?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...