Jump to content
php.lv forumi

neļauj vairākkārtīgi reģistrēties


KarlisBa

Recommended Posts

Sveiki!

Esmu nelielas dilemmas priekšā. Doma tāda, ka brīdī, kad reģistrējas pārbauda vai db jau nav ievietots šī konkrētā lietotāja IP. Ja ir neļauj vairāk piereģistrēt jaunu profilu. Saits ir +/- domāts kā publiski lietojams, lai pēc iespējas vairāk cilvēki reģistrējas un darbojas, bet nevēlos, lai uz ātru roku tur kāds gudrītis sataisa n-tos profilus, bet vai tas ir prātīgi neļaut reģistrēties vairākkārtīgi no vienas IP? Jo, iespējams, kā cits grib reģistrēt sev esošu profilu no tā paša datora, bet neļaus. Šādā gadījumā varbūt samierināties uzliekot laika ierobežotāju, ka noteiktu minūšu skaitu kopš tika reģistrēts iepriekšējais profils nevarēs jaunu reģistrēt vai vispār labāk nelikt nekādus ierobežojumus, lai reģistrējas uz nebēdu? :)

Link to comment
Share on other sites

Tas, protams, nav pareizi, jo IP adreses var būt vienādas, bet lietotāji dažādi.

Tāpēc ieteiktu ieviest lietotājvārdus vai e-pasta adrese kā klasifikatoru, pēc kura noteikt vai šāds lietotājs jau ir reģistrēts.

Link to comment
Share on other sites

Man katru rītu ieslēdzot datoru ir cita IP :)

Tas nozīmē to, ka ja es piereģistrējos tavā saitā:

1) tas, kurš saņēma to IP, kura man bija reģistrācijas laikā, nevarēs piereģistrēties

2) es tāpat varēšu izveidot vēl vienu profilu

 

Protams, nezinu tavu situāciju, bet domāju, ka es nekādus šādus ierobežojumus neuzstādītu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...