Jump to content
php.lv forumi

mans bilžu ceļojums


Recommended Posts

Varbūt ka kādu kopējo bildīšu karti paralēli jārāda, lai vieglāk var orientēties.

Jā, tas būtu baigi forši. Tad lietotāji varētu ielādēt dzīvokļa plānojumu un uz tā salikt bildes.

Bet nav izdomāts, kā tas izskatīsies lietotāju pusē - kad pievieno bildes.

 

1) Ideja nav nekas jauns, redzēta jau daudzviet sen, ideja veca.

laikam jau nav. Bet gribētu redzēt norādes uz šiem resursiem.

 

2) Apšaubu, ka šitik primitīvu lietiņu kādam dzīvokļu pārdevējam būs izdevīgi izvietot ārpus sava saita/sludinājumu servera utml. Jo principā kaut ko tādu uztaisīt html/php skolniekiem vajadzētu tomēr prast, lai varētu uzstāties darba devējam.

Pēc manām domām jebkurā gadījumā ir vieglāk paņemt gatavu. Ja turpmāk tiks piedāvāts API, tad veidošanu varēs pilnībā implementēt savā lapā. Un attēlošanu jau tagad var likt savās lapās.

Var jau visu savu taisīt - google kartes, youtube video, twitteri. Tikai priekš vienas lapas. Nekas tev to neliedz :)

Bet man personīgi (un es domāju, ka netikai) ir vieglāk ņemt gatavus un pārbaudītus servisus.

Pačūkstēšu, ka šo lapu es taisīju 1 mēnesi (ja ņem pilnas darba dienas laikus), lielākais uzsvars ir uz bildes ielādēšanu un savienošanu kopā. Vairāku pluginu savienošana no mootools puses, savienošana uztaisīta ar wireit bibliotēku (diemžēl nācās kabināt klāt YUI frameworku). Ja šis aizies tautās, tad wireit tiks pārrakstīt uz mootools.

Un tomēr lai taisīt normālu UI ir vajadzīga pieredze, un es tev nepiekrītu, ka jebkurš skolnieks to spēj pavilkt.

 

3) lai ideja būtu tāda, kurā vērts atgriezties jāpiedāvā ir kaut kas interesantāks.

Protams. Man likās šis interesants, tāpēc taisīju un šeit ieliku.

Bet jebkurā gadījumā paldies par viedokli!

 

Zin kas tai lapai prasās ? Mini-map's

 

Lai tu redzi gur bijā sākums,

varbūt pat ar onhover thumbnail'iem pie mzeglu punktiem.

Jā zinu. Domāšu kā forši to varētu uztaisīt.

Varētu mazu karti (ko ielādē lietotājs) vai plānojumu un pēc tam tur salikt maršrutu, kur tu pārvietojies.

Edited by nemec
Link to comment
Share on other sites

mefisto - priekš kam vajadzīgs minimaps, lai parādītu, ka tu esi iegājis no vienas istabas otrā vai izgājis laukā no mājas sašļikus cept. Nu ja tādā teritorijā vari apmaldīties, tad tas ir smieklīgi.

Nevis minimapu vajag, bet vajag uztaisīt ērtāku navigāciju utml. Tāpatās iedomājies, kaut vai 50 fočenes uz vienu "ceļojumu". Nu par cik lielu teritoriju, lai tā kvalitatīvi izskatītos - soli pa solim, var aptvert? Nu pieņemsim 500 reiz 500 metri. Šitāda mēroga teritorijām nevajag nekādus google maps.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...