Jump to content
php.lv forumi

Pasūtīšana..


sacejs

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu paskatijos vsp man liekas šis...

$time =

$result = mysql_query("INSERT INTO `amx_amxadmins` (`username`, `password`, `access`, `flags`, `nickname`, `expire`) VALUES

('".$nick."', '".$pwd."', '".$cs_access_flags."', '".$cs_flags."', '".$u."', UNIX_TIMESTAMP() + '".(86400 * $days)."')") or die(mysql_error());

$id = mysql_insert_id();

a skriptu izmantoju šādu kur Csslot regnick.

Link to comment
Share on other sites

Koda fragments, ko rādi, nav tas, kas izvada tos datus. Problēma ir tajā, ka vadi ārā timestamp vērtību. Izmanto jau Mārča pieminēto date() funkciju, lai attēlotu no DB izvilkto timestampu tādā formātā, kādā tas nepieciešams.

Link to comment
Share on other sites

Sāc ar to, ka izlasi par PHP date() funkciju un ar to, ka izpēti to kodu, pie kura kaut kādā veidā esi ticis.

Sāc ar to, ka noskaidro priekš sevis, kas ir "web aplikācija/programma" un kādi ir šādu programmu veidošanas pamatprincipi.

Da nevaiga savus linkus dod.....Es visu to date funkcija izpētīju bet par timestamp vispār nejēdzu kur rakstīt...

Link to comment
Share on other sites

date() jāraksta tajā vietā, kurā notiek datu izvade. Kā jau iepriekš rakstīju, tas koda fragments, kuru Tu rādīji atbild par datu ierakstīšanu datu bāzē, taču Tevi neapmierina tas, kādā formātā tiek attēloti no datu bāzes izvadītie dati. Parādi to koda daļu, kas atbild par šo datu izvadi un tikai tad varēs ieteikt, kas un kur ir jāraksta.

Link to comment
Share on other sites

Labi stāstīšu kas man ir viss. :) (Jo es tieši nesaprotu..un ceru uz jums ka kāds man paskaidros un turpmāk es sajēdzīšu)

Vispār man lieta viss iet par Regnick un saistīta ar amxbans no kura dod to iespēju flagus..pw un citu.

Nu vot uz skrīniem parādīts DB un paši faili

1

2

3

Un tad ko man darīt?Kur rakstīt un ko ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...