Jump to content
php.lv forumi

Pasūtīšana..


sacejs

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jā, tur kaut kāda izvade ir ļoti pat iespējama!

Un kuras rindiņas būtu tās, par kurām sūdzies? Vai arī Tev šķiet, ka visi tagad metīsies pētīt visas 250 rindiņas? ;)

Man šķiet šīs:

function alpha_numeric($str)

{

return ( ! preg_match("/^([-a-z0-9])+$/i", $str)) ? FALSE : TRUE;

}

Vai

$time =

$result = mysql_query("INSERT INTO `amx_amxadmins` (`username`, `password`, `access`, `flags`, `nickname`, `expire`) VALUES

('".$nick."', '".$pwd."', '".$cs_access_flags."', '".$cs_flags."', '".$u."', UNIX_TIMESTAMP() + '".(86400 * $days)."')") or die(mysql_error());

$id = mysql_insert_id();

Kā jūs domājat?šīs?

Link to comment
Share on other sites

Ja man dikti vajadzētu, es laikam jau kādas 3 reizes būtu no viena gala līdz otram to kodu pārlasījis pa šīm trīs dienām. Visticamāk, ka sāktu ar to, ka kodā sameklētu vietu, kur tad tiek izvadīti dati. Laikam atvērtu notepadā to index.php, nospiestu "ctrl f" un pameklētu, cik vietās ir minēti zīmīgie vārdi: "Laiks līdz dzēšanai"... un atrastu, ka gandrīz pašās beigās ir manis meklētā lieta. Tad apskatītos, ko ir pateicis mārtiņš un izlasītu dokumentāciju par date()... un rezultāts būtu rokā.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc būtu jāraksta date(DATE_RFC822), ko tas dotu?

 

Tev no db sākumā ar mysql_query('SELECT ... '); atlasa rezultātu. Tad while ciklā ar mysql_fetch_row iet cauri katrai rezultāta rindiņai. Visbeidzot, ar echo tiek izvadīti rindiņas lauki. Šajā vietā tad lūk Tev jāizprot, kurš ir tas lauks, kurš satur timestamp vērtību. Kad atradīsi šo vietu, tad pārveido, izmantojot date('formats',$mainigais). Viss!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc būtu jāraksta date(DATE_RFC822), ko tas dotu?

 

Tev no db sākumā ar mysql_query('SELECT ... '); atlasa rezultātu. Tad while ciklā ar mysql_fetch_row iet cauri katrai rezultāta rindiņai. Visbeidzot, ar echo tiek izvadīti rindiņas lauki. Šajā vietā tad lūk Tev jāizprot, kurš ir tas lauks, kurš satur timestamp vērtību. Kad atradīsi šo vietu, tad pārveido, izmantojot date('formats',$mainigais). Viss!

Nu es kā sapratu tur viss ar Expire tabulu saistīts...

Varbūt kur Expire tur paņemt funkciju?Vai kā??Pastāsti

Edited by sacejs
Link to comment
Share on other sites

Atrodi to rindiņu, kas izvada datus no datu bāzes un izvada HTML tabulas veidā.

Šajā rindiņā izmaini, lai to mainīgo, kas satur timestamp, izlaiž caur funkciju date();

šo man meklēt Datubāzē kur amxbans un tad amx_amxadmins?

Link to comment
Share on other sites

Nu vot paskatījos kā tu teici HTML veidā un atnācu pie šāda viedokļa:

Bet šis pirmais īpaši neko neizvada tikai rāda serveri manu.

<select name="server_id">

<?

$result = mysql_query("SELECT * FROM `amx_serverinfo`");

if (mysql_num_rows($result) > 0) {

while($arr = mysql_fetch_array($result)) {

echo '<option value="'.$arr['id'].'">'.htmlspecialchars($arr['hostname']).'</option>';

}

Bet šis skripts tiešam izvada to laiku.

$result = mysql_query("SELECT * FROM `amx_amxadmins` WHERE `nickname` = 'slot_user'");

if (mysql_num_rows($result) >0) {

while($arr = mysql_fetch_array($result)) {

echo '<tr><td>'.$arr['id'].'</td><td>'.$arr['username'].'</td><td>'.$arr['expire'].'</td></tr>';

}

Pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Nu..daže nezinu bet domāju būs šādi:

$result = mysql_query("SELECT * FROM `amx_amxadmins` WHERE `nickname` = 'slot_user'");

if (mysql_num_rows($result) >0) {

while($arr = mysql_fetch_array($result)) { date('formats',$mainigais)

echo '<tr><td>'.$arr['id'].'</td><td>'.$arr['username'].'</td><td>'date('formats',$mainigais).$arr['expire'].'</td></tr>';

}

šādi?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...