Jump to content
php.lv forumi

Column


sacejs

Recommended Posts

Man tāda problēma...

Es lietoju šī pakalpojuma skriptus...

Tur bija skripts ar vārdu UnlockCode_CSslot_nickreg_v1.0 es to nolādēju...Tad sāku konfigurēt...Tur nokonfigurēju visu ideāli un pareizi(100%) un tad iegāju uz localhost/reg/index.php un rāda tekstu..Nu es tad sāku testēt,es norādīju paroli,niku,un aizsūtīju sms kodu tad ierakstiju kodu kurš atnāca pēctam....Tad spiedu Okey!! un man parāda "Unknown column 'expire' in 'field list' ...Un nekā nesanāca...Es te sapratu vajag sataisīt kolumu...bet kur?amxbanā?

Ko man darīt.?Lūdzu skaidrojiet normāli..

P.S Viss saistīts ar amxbans...tur DB amxbans kurs dod regnicku privilēgijas...

Link to comment
Share on other sites

Un ko Tev atbildēja pakalpojuma sniedzēja palīdzības dienests? Viņiem it kā vislabāk būtu jāzina, kas tieši un kurā tabulā jāpievieno, lai viss aizietu.

Es tad parasti netā viņam pateicu bet viņa vārdi bija:

[12.04.2009 15:37:29] dedicated, NETPOINT TECHNOLOGIES. Teh. palidziba 24/7: tel. 26435351 говорит: ka lai es zinu ?

[12.04.2009 15:37:35] dedicated, NETPOINT TECHNOLOGIES. Teh. palidziba 24/7: tel. 26435351 говорит: ieksh mysql laikam

[12.04.2009 15:38:01] dedicated, NETPOINT TECHNOLOGIES. Teh. palidziba 24/7: tel. 26435351 говорит: prasi kadam kas maak php/sql

Link to comment
Share on other sites

Nu, foršs produkts tad jau viņiem!

Cik paskatījos to skriptu, tad pēc šīs rindiņas:

mysql_query("INSERT INTO `amx_amxadmins` (`username`, `password`, `access`, `flags`, `nickname`, `expire`) VALUES

('".$nick."', '".$pwd."', '".$cs_access_flags."', '".$cs_flags."', '".$u."', UNIX_TIMESTAMP() + '".(86400 * $days)."')") or die(mysql_error());

 

pārbaudi, vai tabulā amx_amxadmins ir kolonna expire.

Link to comment
Share on other sites

Gan jocīģi bet ir..

Vot kods es vel nokopēju..

$time =

$result = mysql_query("INSERT INTO `amx_amxadmins` (`username`, `password`, `access`, `flags`, `nickname`, `expire`) VALUES

('".$nick."', '".$pwd."', '".$cs_access_flags."', '".$cs_flags."', '".$u."', UNIX_TIMESTAMP() + '".(86400 * $days)."')") or die(mysql_error());

$id = mysql_insert_id();

mysql_query('INSERT INTO `amx_admins_servers` (`admin_id`, `server_id`) VALUES ('.$id.', '.((int)$_POST['server_id']).')') or die(mysql_error());

echo '<div class="msgInfo">ReДЈistrДЃcija ir veiksmД«ga.</div>';

Link to comment
Share on other sites

Tas taču tas pats, ko Aleksejs rāda. Un tas jau nenozīmē, ka tāds lauks expire eksistē amx_maxadmins tabulā. Šis kods nozīmē to, ka tas grib lai tāds lauks expire būtu tajā tabulā. Ja nebūs, tad būs kļūda - kā jau tu dabūji.

 

Apskaties savā mysql datubāzē, ko izmanto šis skripts. Vai tur tajā tabulā ir tas expire lauks. To tev Aleksejs lūdza pārbaudīt.

Link to comment
Share on other sites

A piedodiet netā sapratu....Nu es paskatijos bet tur nav... :) Tagad vajag izveidot kā es sapratu ja?tādu pašu kā niks?flag..?Parasti es nesaprotu kad izveido ko tur jāraksta.. :(

Bet kā man sataisīt tieši amx_amxadmins tur expire?Kā sataisīt tieši tur?

Edited by sacejs
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...