Jump to content
php.lv forumi

Cutenews


foxc

Recommended Posts

Sveiki

Man seit buus 3 jautaajumi par cutenews!

 

Kur es vareetu parlabot valodu, no anglu uz LV

2. Kur es varu parlabot to burtu formaatu, jo savadaak kad es publiceeju rakstu, man tur garumziimju vietaas radaas kautkaadi keburi.

3. Vai ir iespeeja dabuut so te nost?? Ja jaa tad kaa? ---> bilde

 

44174724.jpg

 

Liels paldies!

Edited by foxc
Link to comment
Share on other sites

CuteNews valodas failu nav. Tādēļ, tas ir diezgan pasūdīgi.

Ja gribi pārtulkot visu CMS tad tev būs jārediģē visi moduļu faili zem mapes /inc

Lai nebūtu ķeburi, liec utf-8 kodējumu iekš skin faila. Bet tas vēl nebūs viss. Vēl tur bija iekš shows.inc.php vai functions.inc.php failā jānodzēš pāris rindiņu, kas priekš utf-8 kodējuma ir liekas.

Skaties to zem CuteNews support foruma

 

To powered by... ir jāmāk ļoti labi nodzēst no PHP koda. Bet nav jau arī jādzēš - ir alternatīva. Pameklē Googlē cutenews reg.php failu. Un novelc to. Pēc tam ieliec /data mapē.

Tad CN automātiski parādīs, ka tas ir licencēts un no rakstiem tā rindiņa pazudīs.

 

===

 

Personīgi iesaku CuteNews alternatīvas, kas darbojas uz MySQL nevis txtSQL (flat faili).

CuteNews.ru (www.cutenewsru.com) - kam ir language faili, BBcode izvēle izvēlēties lietot MySQL vai txtSQL, subkategorijas un template failos var lietot PHP (ko oriģinālajā CuteNews nevar)

Fusion News ir līdzīgs CuteNews (tikai darbojas uz flat failiem) un vēl arī n-13 News, kas izmanto MySQL.

Edited by revibox
Link to comment
Share on other sites

Snews 1.6 vai 1.7. :)

 

Jā par šito piemirsu.

 

Par to CuteNews. Es viņu esmu pilnībā pārtulkojis latviski. Tikai mazliet modificējis savām vajadzībām. (UTF-8, FCKeditor komentāros Captcha)

Varbūt kādu dienu to ielikšu CN atbalsta forumā. :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...