Jump to content
php.lv forumi

Beidzot iznaak PHP 5.0.0 :D


Digital-X

Recommended Posts

Ilgi gaidiitais ir klaat :D

 

Kas ir izmainiits, vai naak klaat:

-Jaunais Zend Engine  II ietver sevii daudz jaunas funkcijas

 

-Pilniibaa ir pabeigts XML Supports, kursh ir cieshi saistiits ar libxml2

 

-SOAP extensions, lai padariitu vieglaaku darbu ar Web Servisiem

 

-Naak klaat arii jauna un domaaju ljoti interesanta lieta: MySQL Li extention. Domaats tiem kas lieto MySQL 4.1 un jaunaakus. Tur ir netikai daudz jaunu MySQL OOP funkciju bet arii citas jaunas funkcijas kaa 'sagatavoti ieraksti' ( prepared statements)

 

-klaat naak arii SQL Lite un veel vis kas cits...

http://www.netsec.lv/forums/index.php?showtopic=366

 

DOWNLOAD!!!

 

bet diemzeel tur ir arii bugi...

Edited by Digital-X
Link to comment
Share on other sites

Pats tiko uzliku! Bija probleemas ar mySQL moduli <_< . Beigaas gan viss gaaja perfekti, ja kaadam ir kaadi jautaajumi par instalaaciju uz Win sisteemaam, tad sakiet! :D

Man gan nekādu problēmu nebija. Viss kā parasti - atzipoju zipu, php.ini-dist pārkopēju uz windows direktoriju, nedaudz to paridiģēju (lai būtu tā kā es gribu). Ar mysql saistītās lietas bija extension direktorijs un php_mysql.dll extensiona eneiblošana. Tad pārkopēju libmysql.dll uz windows\sytem32 un viss aizgāja ...

Un vaitad 4 versijā XML supprots nav? Es vismaz visu laiku izmantoju XML Parser funkcijas, un tās vienmēr ir strādājušas.

Link to comment
Share on other sites

Un vaitad 4 versijā XML supprots nav? Es vismaz visu laiku izmantoju XML Parser funkcijas, un tās vienmēr ir strādājušas.

XML supports ir, taču 5. versijā tas ir

1) pārstrādāts no jauna pēc labākajām šībrīža metodēm (libxml2)

2) vienkāršots (SimpleXML ļauj ar XML darboties arī cilvēkiem, kam gar XML ir maza saprašana)

Link to comment
Share on other sites

Ā, domāts bija DOM XML, ja? Man jau tas DOM ne īpaši. Es labāk pie pieturos pie apstrādes veida ar eventiem, kā expatā. SimpleXML neizmantoju, jo tas visu XML`u ielasa atmiņā uzreiz, cik saprotu. Lieliem failiem tas nav labi.

 

to Digital-X: a kāpēc tu download linku iedevi uz zip failu pa taisno? ja man Linux`is, tad to zip failu es miskastē varu tikai bāzt! ;) Nevarēji uz galveno download lapu iedod?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...