Jump to content
php.lv forumi
  • 0

javaskripts un dazadi browseri


Alnis

Question

Tatad esmu uzskricelejis javascripta kodinu, viss strada labi ieks IE, bet nestrada ne Opera, ne Firefox :)

 

Kadi butu ieteikumi, kaa rakt, lai kodu piemerotu ari siem browseriem. Nu varbut ir kadas error consoles utt, kas konkreti parada kur gluks?

 

Paldies

 

P.S. javascripts ir ieslegts, bet kodu izpilda daleji

Link to comment
Share on other sites

Recommended Posts

  • 0

Warning: Element referenced by ID/NAME in the global scope. Use W3C standard document.getElementById() instead.

 

kļūda ir šajā rindā:

var mainigais = radam_1;

 

viss kods:

<script language="JavaScript">
	  <!--

	  function Show_DIV(Click_Menu, obj1)
	  {
		  //var vaieksistobj = document.getElementById(obj);
		  //if (vaieksistobj) 
		  //{

		  if(document.getElementById(obj1))
		  {		 
			//if (document.getElementById('koparindusumma') > 0 )
			//{
			Click_Menu.style.display = "";
			}
			else
			{
			Click_Menu.style.display = "none";
			}
		  //}
		  //}
	  }
	  -->
</script>
<span ID="radam_1"  style="display: none">
 <table border="0" cellspacing="0">
	 <tr>

		  <td width="500" align="right">AAAAA</td>
		  <td><input type="text" id="koparindusumma" name="koparindusumma" value=1.00 style="text-align:right" READONLY ></input></td>
	 </tr>

	  <tr>
  </table>
</span>
<script language="JavaScript">
var mainigais = radam_1;
Show_DIV(mainigais , 'koparindusumma');
</script>

Link to comment
Share on other sites

  • 0

ok, paldies, tam mes tikam pari, bet tagad ir sekojosa liksta:

Tatad ir kods, kurš strādā IE perfekti, bet opera un firefox nestrada, error consoles ne operai ne firefoxam neko neuzrada :(

Es negribētu te bāzties virsū ar savu kodu, tāpēc lūdzu iesakiet, kā lai es identificēju kļūdu rašanās vietas !

Link to comment
Share on other sites

  • 0

tā man arī īsti neizdevās tikt jēgā ar debugeri, proti palaist hrml failu, kurā iekšā ir JS, soli pa solim (ne operā ne firefoxā):(

 

bet ok, izdevās toties atrast sintakses kļūdas. Pats interesantākais ka IE v6 šīs kļudas apstrādāja it kā viss būtu kārtībā tobiš IE šīs trīs rindas uzskata par pilnīgi vienādām:

<input type='text' id='daudzums_'["+u+"]'>
<input type='text' id='daudzums_"+u+"'>
<input type='text' id='daudzums_["+u+"]'>

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tu gribi izveidot id, kurš satur tekstu formā daudzums_'[xxx] ? kur xxx ir u mainīgā saturs?

Tas nav normāli. Tas ir ne tikai sintaktiski nekorekti (pēdiņu skaits!), bet arī semantiski - uz id attiecas tādi paši ierobežojumi kā uz JavaScript mainīgo nosaukumi - JS'ā tu nevari izveidot mainīgo ar nosaukumu daudzums_'[123].

Link to comment
Share on other sites

  • 0
Tu gribi izveidot id, kurš satur tekstu formā daudzums_'[xxx] ? kur xxx ir u mainīgā saturs?

Tas nav normāli. Tas ir ne tikai sintaktiski nekorekti (pēdiņu skaits!), bet arī semantiski - uz id attiecas tādi paši ierobežojumi kā uz JavaScript mainīgo nosaukumi - JS'ā tu nevari izveidot mainīgo ar nosaukumu daudzums_'[123].

 

es gribu izveidot input laukus, kurus es varu pievienot bezgalīgi daudz:

 

id="daudzums_[0]"

id="daudzums_[1]"

id="daudzums_[2]"

id="daudzums_[3]"

id="daudzums_[4]"

id="daudzums_[5]"

id="daudzums_[6]"

.. utt.

 

principā es ģenerēju id, kas sastāv no stringa un stringa beigas ir kaut kāds identifikātors. tas ir galīgi garām??? strādā ideāli:)

tā es jebkurā brīdī caur ciklu visus laukus varu iegūt pēc ID un pēc tam apstrādāt. manā gadījumā figūriekavas ir pilnīgi bezjēgā. kā tad savādāk tas ir jādara?

Edited by Alnis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...