Jump to content
php.lv forumi

kaukas neiet ar php instalaaciju


Recommended Posts

man darbaa staav apache+php serveris uz kura viss straadaa kaa naakas. domaaju, ka maajaas arii vaiceetu uzlikt. uzstelleeju apache (1.3.31) un php (4.3.7). itkaa uiss straadaa, bet ir probleema. ir, piemeeram, funkcija :

switch ($kaukas){

case "1": {blabla ...}

}

 

kura nestraadaa. neizpildaas. arii nestraadaa rewriteengine, rewriterule ieksh .htaccess. kaut arii uz darba compa straadaa. taapeec domaaju, ka kauko pie instalaacijas esmu palaidis garaam. ir kaadas idejas ?

 

P.S. paskatiijos - pat nestraadaa shaada funkcija :

if(!isset($passwd) or $passwd!=$password){

echo "<div id=\"pazinjojums\"><h3>Ievadiet paroli !</h3></div>\n

<form name=\"form1\" method=\"post\" action=\"$PHP_SELF\">

<input type=\"password\" name=\"passwd\">

<input type=\"submit\" name=\"Submit\" value=\"Ieiet !\">

</form>";

 

}elseif ($passwd==$password){

if (isset($submit)){ ...

 

kaut arii parole tiek ievadiita pareizi

Edited by keiby
Link to comment
Share on other sites

Nu pirmais, kas nāk prātā:

register globals

darbā on

mājās off

yap. that's was it.

 

nu bet vai tad ir bijis tā, ka uz XP viss strādā ar pirmo reizi...?

 

:D lai cik arii tas msiekliigi neizklausiitos - paarsvaraa straadaa gan

 

rewrite* nodroshina mod_rewrite, kas by default ir atsleegts.

 

es arii par to padomaaju un taapeec atkjekseeju (nonjeemu #) shitam LoadModule rewrite_module modules/mod_rewrite.so un shitam AddModule mod_rewrite.c bet taapat naiet. veel kaukas ir jaaizdara ?

Link to comment
Share on other sites

... modules/mod_rewrite.so

 

Bet *.so gan domāti *n*xiem. Windowiem jābūt *.dll.

 

NB> Un nav ko dzīt uz WinXP. Venīgais kas man negāja, MaxPayne (kaut kāds Fargus "uzlauztais", uz to arī lielākās aizdomas), bet tas darbam tiešām nav vajadzīgākais. Pārejos gadījumos iet pat tas, kam nebūtu jāiet (ja ņem vērā vēl 16mb Riva TNT2 un to, ka procu neātrinu).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ieslēgts register_globals ir potenciāls drošības caurums un ne tikai IMHO. Vari palasīt kaut vai

RTFM. Caur GET un POST nodoto parametru savākšanai es ieteiktu izmantot attiecīgi $_GET[], $_POST[] vai $_REQUEST[]. Līdz šim pats tā daru - viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

Ieslēgts register_globals ir potenciāls drošības caurums un ne tikai IMHO. Vari palasīt kaut vai

RTFM. Caur GET un POST nodoto parametru savākšanai es ieteiktu izmantot attiecīgi $_GET[], $_POST[] vai $_REQUEST[]. Līdz šim pats tā daru - viss notiek.

Tad nu jaunums...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...