Jump to content
php.lv forumi

Aizkrāsot


owned2

Recommended Posts

saproti...es tur css visu mainiju..kur border tu saki samainit tad manas malas jaunumiem :D Un par krāsu..te mainiju bet viņš pašam laikumam nemaina bet pašam servera stāvoklim...Vot ja mainīt krāsu vajag līniju kā uz skrīna parādīts...Ja mainīt liniju vajag sataisīt un norādīt lai rādītu...Karoche HeLP :(

Link to comment
Share on other sites

Tev taču saka - background un border. Man galīgi neizklausās, ka tu būtu pats to pamēģinājis uzrakstīt un apskatīties.

 

<html>
<head>
<style type="text/css">
 #bloks
 {
background-color: green;
border: 2px solid red;

margin: 20px;
width: 100px;
height: 100px;
 }
</style>
<body>
 <div id="bloks">
 </div>
</body>
</html>

Link to comment
Share on other sites

Skaties es šo raksttiju


.side-border-right {
padding : 0px 10px 0px 10px;
background-color: white;
border: 2px solid grey;

margin: 20px;
width: 10px;
height: 10px;

Un skaties kas sanāca Šis

A kā man to admin paneli sataisīt lielāki ?Lai būtu vienādi ar Servera statusu..a to izskatās neļoti skaisti..viena Liela viena maza :D

Edited by owned2
Link to comment
Share on other sites

Foruma noteikumi:

Lasiet manuāli! Tas, ka jūs to neprotat lietot, nenozīmē, ka jums ir tiesības piesārņot šo forumu. Visi jautājumi, uz kuriem ir atbildēts, un ja uz tiem ir iespējams ātri atrast atbildi, tiks vienkārši izdzēsti. Bez komentāriem. Ar meilu jums (ja paveiksies) par to, kā atbildi atrast. Ja pavisam paveiksies, tiks atbildēts ar linku uz foruma tematu, kur tas jau ir noskaidrots.

 

Izlasiet pats savu uzrakstīto jautājumu pats piecas reizes. Palūdziet, lai to izlasa kolēģis un pasaka, vai saprata, ko jūs ar to vēlaties uzzināt.

 

Tēmas nosaukumu (topic title) un aprakstu (topic description) izvēlieties tādu, lai cilvēks varētu nojaust, kas slēpjas pašā tēmā. Tēmas, kuru nosaukums, vai apraksts būs kaut kas līdzīgs Heeeeeeeeeelp, Kļūda, Maza problēmiņa, Man nesanāk!, Stulbais PHP?!?!????, u.t.t. riskē tapt izdzēstas!

 

Šī tēma tiek slēgta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...