Jump to content
php.lv forumi

Layout un malas


owned2

Recommended Posts

1-Kā pievienot tur tabulu?Lai tur būtu servera status...??!?!?!Lai itkā būtu 2 tabulas...~~> Skrins SPIED JA NESI NOOBS (Lūdzu iedodiet gaatavu vai normāli paskaidrojiet..es meiģināju taisīt bet nesanāca..

2-Kā sataisīt malas? Skrins

lai tur būtu strīpas pa labi un pa kreisi un tad varētu tos baltumus iekrāsot....Pasakiet ko un kā un kur rakstīt...

p.s Ja palīdzēsiet aizveršos no šī saita un nomierināšu jūs :(

Link to comment
Share on other sites

wc3schools.com

 

izmantot vari flaot (ko iekļauj div'ā)

 

<div id="left_side"> // float:left
</div>
<div id="right_side1"> //float:left
</div>
<div id="right_side2"> //float: right
</div>

 

Vienīgi neatceros vai atļāva tā 2 float left un tad vienu right.

Ja nē, tad uztaisi vēl vienu kluci,

<div id="left_c"> //float:left;
<div id="left_side">
</div>
</div>
<div id="right_c"> //float:right;
<div id="rs1"> //float:left;
</div>
<div id="rs2"> //float:right;
</div>
</div>

Link to comment
Share on other sites

Anonīms pastāsti kā nosaukt klucīti?Vai vari iedod gatavu lai nebūtu problēmas..Es te meģinu bet itkā neiet..

Un kur šo rakstīt?Themes.php vai styles???Es rakstiju themes tur tad bija errors meigināju styles bet nekā nenotika

Vot es sataisiju FOTO iemetu themes/prime tur iemetu nekā nenotiek./.

Edited by owned2
Link to comment
Share on other sites

1. Uz php-fusion ir savadāk tu neuzliksi 3 kolonās atrisinājums nav ne theme.php ne style.css (100% pārliecība)

 

2. un varu saderēt ka nākamis būs uz tavas mājaslapas ieraugāms

Kautkas no manīm un citiem man liekas briles nav vajadzīgas lai saprastu Ka Mans 10 minūšu darbs ir vienāds ar Tavu labo piemēru

Kuru es drošvien jau pāris dienu laikā varēšu ieraudzīt uz tavas mājaslapas.

 

 

3. Es domāju ka drīzumā jau varēšu izlasit 2 daļu brīvajai literatūrai 1 daļa

Edited by goma smile
Link to comment
Share on other sites

Tas ir 4akars .... :D

 

es zinu, jo redzi iznākumu http://denver.netfast.org/ vienkārši netieku pie FTP tā padalītos :)

 

Tavā gadijumā meklētu kautcik normālu pagrīžu māsjapu koderi un piedāvātu lai pa lētu naudu uztaisa tev normālu mājaslapu ... nu bet saprotams ka bez 50 ls neiztikt....

Bet atceries to ka tev cik saprotu ar cs sērveri nopelnīt nesanāks....

Edited by goma smile
Link to comment
Share on other sites

Tas, kas spamo, ir nevis goma smile, bet gan tu. Jo tu nemēģini saprast citu teiktajā. To vien tik atkārto, ka tev vajag un vajag.

Saproti, ka nevienam te nedod nekādu atlīdzību par palīdzēšanu. Viss balstās uz entuziasmu un labu gribu. Daudziem pie tam šeit web programmēšana ir maizes darbs, tāpēc, redzot kā viens te diedelē visu lai priekšā uzraksta, tas izskatās visai bezkaunīgi. Pamēģini pats pamācīties kaut ko uztaisīt pēc tev pateiktā. Ja nesanāk, tad nāc un prasi konkrētus jautājumus, nevis lai visu priekšā uzraksta. Ja kādam būs laba griba, tad kāds arī tev visu priekšā uzrakstīs. Bet ja nē, tad nē. Tad mācies un izglītojies pats. Vai arī - kā jau tev saka - samaksā kādam par to, un nopērc gatavu darbu. Maize kokos neaug.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...