Jump to content
php.lv forumi

Isset


Raivis.purins

Recommended Posts

Sāku lēnām rakņāties pa i-neta dzīlēs pieejamo informācijas gūzmu, ar mērķi atrast, kā izveidot autorizēšanās iespēju webam.

Esmu izveidojis formu, kā arī esmu uztaisījis nepieciešamo datubāzi ar tabulu, tagad man ir tads jautājums, zinu, ka vienkāršāk ir nospert kodu un viss, bet tas mani nekādi neizglītos. tad nu tā, pēc piemēriem buros un skatos

# $errors = "";  
#   if (!isset($_POST['username']))  
#     $errors .= "Please provide a username. <br/>"; 

 

Ko īsti isset dara? kāda ir viņa nozīmē. viņš tikai pārbauda, vai attiecīgajā laukā ir piedota vērtība?

Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā isset pārbauda vai $_POST masīvs saturēs elementu pēc atslēgas "username". Savukārt tas nozīmē to, ka tiek veikta pārbaude vai HTTP pieprasījums ir bijis korekts, t.i. tas visdrīzāk tiek sagaidīts no HTML formas, kuram ir input lauks ar name="username" - attiecīgi ja šis skripts tiks izsaukts kautkā savādāk nevis no tās HTML formas (vai tās nosūtīšanas simulēšanu), tad šī pārbaude nenostrādās, jo pieprasījums nesaturēs "username" vērtību.

Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā isset pārbauda vai $_POST masīvs saturēs elementu pēc atslēgas "username". Savukārt tas nozīmē to, ka tiek veikta pārbaude vai HTTP pieprasījums ir bijis korekts, t.i. tas visdrīzāk tiek sagaidīts no HTML formas, kuram ir input lauks ar name="username" - attiecīgi ja šis skripts tiks izsaukts kautkā savādāk nevis no tās HTML formas (vai tās nosūtīšanas simulēšanu), tad šī pārbaude nenostrādās, jo pieprasījums nesaturēs "username" vērtību.

PAldies.tagad man tapa mazliet skaidrāk. Vai isset vienmēr tiek pierakstīts šādā veidā !isset() ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...