Jump to content
php.lv forumi

Iedalīšana pa lapām


maasters

Recommended Posts

Es paņēmu gatavu paging skriptu un gribu pielāgot to savām vajadzībām. Doma ir uztaisīt to kā vienu funckiju un lietot to visur, kur vien iekš CMS to vajadzētu (komentāri, raksti, lietotāju saraksts etc.)

Man tikai sagādā problēmas to kodu uztaisīt par strādājošu funckiju. Kods te: http://paste.php.lv/7706?lang=php

Man tur pašā augšā ir definēti mainīgie. Tad tos varētu noamīt iekš funkcijas. Bet kā lai dabū ārā šo te daļu? -

// Change 'table' with your own table name below
$query = mysql_query("SELECT * FROM `$type` ORDER BY `bid` DESC LIMIT $start, $max_news");
while($row = mysql_fetch_array($query)) {
echo $row[player_nick];
echo "<br />";
}

 

Ja man tā būs funkcija, kuru gribu lietot visur, kur tā man būs vajadzīga, tad Selekts tajā vietā neder. Bet, kad to koda fragmentu pārvietoju, tad skripts nestrādā.

Link to comment
Share on other sites

Nevajag SELECT * FROM ...

Bet gan SELECT count(*) AS ierakstu_skaits FROM ....

 

un tad panjem $row['ierakstu_skaits'] ... sadi buus krietni atraak...

----

Ja man tā būs funkcija, kuru gribu lietot visur, kur tā man būs vajadzīga, tad Selekts tajā vietā neder.

ir vismaz 2 risinajumi..

1 funkcijai iebaro jau gatavu dalju aiz FROM

function bla($xxx)
{
$sql='SELECT count(*) FROM '.$xxx;
......
}

vai arii so (ierakstu skaita noteiksana) dalju iznes pilnigi atseviskjaa funkcijaa ....kas atgriezj ierakstu skaitu ...

otrais variants ir krietni labaks, jo to skaitu varesi arii kautkur 'Atradiit' --> atrasti xxx ieraksti ....

--------------

Es personiigi visu dalu pa atseviskjam f-jam ...

gan skaita noteiksanu, gan noteiksanu cik lapas ir kopaa...

tas dod iepeju vienas un taas pasas f-jas izmantot daudzos projektos...

Link to comment
Share on other sites

Nu tik smalki es gan negribu dalīt visu pa funckijām. Un ja uztaisa šito funckiju kā nākas, tad šitā jau arī derēs jebkurā projektā. Es tagad pamēģināju uztaisīt to funckiju un to ciklu izmetu ārā. Funckija pagaidām izskatās apmēram tā: http://paste.php.lv/7708?lang=php

Un tad man tas pārējais kods izskatītos ~ tā:

paging("", "");

while($row = mysql_fetch_array($query))
{
 echo $row[""]; 

}

 

Tikai lieta tā, ka man tas query mainīgais ir tukšs. Kas jādara, lai man tas $query būtu ar tādu vērtību, kāda tek noteikta funckijā?

Edited by maasters
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...