Jump to content
php.lv forumi

Vai jūs atbildat uz tādiem meiliem?


Mr.Key

Recommended Posts

Tīri praktisks jautājums - vai jūs atbildat uz meiliem, piedāvājumiem, kuros nav vārda (piem., [email protected]), nav aprakstīts, kāpēc tiek kaut kas prasīts (piem., tikai - cik maksā X), nav telefona?

 

Gribētu dzirdēt jūsu domas, jo manuprāt, tas ir diezgan dīvaini, piemēram, prasīt informāciju, nestādoties priekšā. Varbūt ka maldos.

Link to comment
Share on other sites

vispar jau, ja tas cilveks ir svariga persona, vai kaut kaads uznemejs, tad vinam ir jazin ka pareizi uzrakstit veestuli ...

bet skatoties uz e-mail nosaukuma paraugiem, ne, es neatbildu uz tadiem

Link to comment
Share on other sites

Es kaut kad esmu atbildējis, lūdzot pastāstīt sīkāk par pasūtītāju. Ja nav atbildes, tad turpmākā sarakste netiek turpināta. Ja ir atbilde, bet pasūtītājs vēl mācās vidusskolā, tad pieklājīgi atbildu, ka šobrīd nav laika. Pieklājība jau daudz nemaksā.

Link to comment
Share on other sites

nu ja Esi ielicis sludinajumu/reklamu, ka kautko izgatavo, pardod, tad laikam tomer butu jatbild ....

(telefons nebut nav Obligats prieksnosacijums) ...

Biezji tiek veiktas vienkarshas cenu aptaujas - izvelets letakais(ie) varjants.

----

Edit: BEt uz mailiem kur tiek kautkas piedavaats , vai prasiita informacija, kas nav saistiita ar Manu piedavajumu ...

Bez Zelestiibas Spam filtraa ....

+ ja vestule nak biezji --> uz serveriem kur tiek veidotas spameru e-mailu Db .... (filtru veidosanai) ..., + megjinu vinju nopublicet kur vien var ... Lai pashiem nak spams...

Edited by Grey_Wolf
Link to comment
Share on other sites

Ja piedāvā sfērā, kurā es neorientējos, parasti neatbildu.

Bet tā, labāk laikam konkrētu piedāvājumu no vietējā(inbox, tvnet u.c. mailiem uzskatīt tomēr par normālu parādību, ja vie nav sūtītāja mails kāds [email protected]) maila gluži neignorēt.

Gan jau savējie mēģina varbūt ko...

Edited by mounkuls
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...