Jump to content
php.lv forumi

Joomla 1.5.x


vbz

Recommended Posts

Kādas atsauksmes, ir kaads darbojies, pamatjautaajums - var paarakstot Joomla kodu iisaa laikaa uzcelt koporatiivu saiti uz vairaak kaa 1000 web lapaam?

Jaapaaraksta uz citu db, varbuut ir kaadam pieredze. Padalieties ar citaam freeware CMS

 

p.s nerakstiet pieziimes, ka CMS viss pasham jaacep, mekleeju alternatiivu

Link to comment
Share on other sites

Pēc kā tu spried, ka tur nav neviena liela projekta ? Un kas vispār tavu prāt ir liels projekts ?

 

Un vispār - es to linku iemetu, jo tur ir forums. Domāju, ka tev tur ir lielākas iespējas saņemt atbildes nekā te.

Link to comment
Share on other sites

Pēc kā tu spried, ka tur nav neviena liela projekta ? Un kas vispār tavu prāt ir liels projekts ?

 

Un vispār - es to linku iemetu, jo tur ir forums. Domāju, ka tev tur ir lielākas iespējas saņemt atbildes nekā te.

 

me to lapu 3 dienas atpakalj izstudeeja, cik flexibla taa cms, cik vajag laika, lai paartaisiitu, cik vajag resursus, lai izmantotu joomla, par to es jautaaju, neticu ka kaadam nav pieredzes

Link to comment
Share on other sites

Kas tajās 1000 weblapās būs iekšā?

Ir gadījies projektam ar statiskām lapām izmantot to pašu wordpress. Vienkārši neizmanto to bloga sadaļu (posts), bet tikai statisko lapu sadaļu (pages). tad vēl pāris pluginus, kā "fold page" (kaut kā tā rakstījās) un paliek dizains.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...