Jump to content
php.lv forumi

Php Apguve


cubrix

Recommended Posts

Vai Riigaa ir iespeejams kkur apguut php (tjipa kursi un taadaa garaa) ?

kaukad arii es pa shito intereseejos bet neko neatradu. laikam Latvijaa to interesentu nav tik daudz. ja tev gribas materiaalu latviski, tad esmu dzirdeejis par THP graamatinju "PHP soli pa solim" - lasiijis neesmu, bet aptaustiijis gan - taads paplaans briinums ap 4 ls :D

Link to comment
Share on other sites

jaa, to graamatinju arii apskatiiju, tik domaaju nav veerts vinju prikt, ja vareetu atrast taadu vietu kur buutu apmaaciibas... :/ mjaa, dreams..

nu ieksh direct connect ir pietiekami manuaalju, taapat www.php.net un http://www.w3schools.com/sql/default.asp par mysql - pilns internets vajag tikai rakt. viss protams vai nu angliski vai krieviski - ja gribi php mysql manuaaljus latviski tad varu teikt ka esi paaraak izvirtis. :D

Link to comment
Share on other sites

Nu taadi 100% PHP kursi laikam nav...

Bet ir PHP pamatus maaca Web-design related kursos

"Informaacijas Stabilitaate" 60Ls, pusotrs meenesis, un labaakos itkaa njem darbaa...

"RIC-A" - pa shito zinaams tik tas, ka pieteikshanaas ir caur mailu [email protected]

 

Bet labaak ir sanjemties un neguleet paaris naktis lasot manuaaljus... paarbaudiits praksee ;)

Link to comment
Share on other sites

Bet labaak ir sanjemties un neguleet paaris naktis lasot manuaaljus... paarbaudiits praksee ;)

Nu kapeec tad neguljot :) Nav jau dziiviibas un naaves jautaajums..

 

Vienkaarshaakais veids ir maaciities darot - ja neuzreiz pildot kaadu komerciaalu projektu tad kautvai vienkaarshi sev uztaisiit guestbooku..

Manuaali lasiit no A liidz Z diezvai ir jeegas jo taapat viss nekad nebuus vajadziigs un nepiecieshams..

Svariigi ir saprast pamatstruktuuru, principus (Intro) un kur mekleet informaciju/materiaalus par vajadziigo teemu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cilveeki, es varu nolasiit kautkaadas lekcijas. Vareetu pat bez samaksas - tikai tusona peec ;). Vieniiga prasiiba no "potenciaaliem apmekleetaajiem" - atrast telpas un izdomaat teemu.

 

Esmu lasiijis jau paris lekcijas uz http://php.serveris.lv pasaakumiem.

Sazinaaties var rakstot: [email protected] vai zvanot 9575515

 

--

Ja php ir bezmaksas, kaapeec ir jaamaksa par kursiem :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

hmmm... nu ja pat jau piesakaas pat "runasviirs", tad var padomaat ...

 

principaa ja buutu gribeetaaji var jau meegjinaat noorganizeet kaut ko - vieniigais kaadas prasiibas ir pret taam telpaam .. ja datorklase ... tad ir 5ls stundaa vismaz telpas iire (27 kompji)... ja lektors izstraadaa programmu (teiksim projektu uz vairaakaam stundaam pat desmitiem stundu) tad vareetu panjemties arii gar taameem un uztaisiit kaadu piedaavaajumu ... rezultaataa sanaaktu kaut kas liidziigs tikai konkreeti php kursam, kura apmekleetaaji pikjotu... lektors sanjem naudinjas par nolasiitajaam stundaam.. nu vobshim ~ saprotams.. saprotams arii tas jo vairaak cilveeku jo mazaakas izmaxas uz vienu galvu :)

 

tikai es domaaju ka shii vieta nav iistaa kur reklameeties.. jo imho joprojaam apmeklee maz tautas... vismaz peec postiem spriezhot

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...