Jump to content
php.lv forumi

proxy lietotāj bloķēšana vai citadak...


Rihijs

Recommended Posts

sveiki, redziet es uztaisīju labu saitu earnbux.org bet šādā saitā ir ļoti svarīgi tāda lieta lai nevarētu iejiet vairāki cilvēki no viena dators..., bet man protams nav tāda funkcija un es nezinu kā tādu uztaisīt...

tātad man vajadzētu lai nevar iejiet piemēram kad reģistrējies un ja tev ir ieslēgts proxy tad tev paradato un tu nevari reģistrēties... piemēram es esmu redzējis ka daudziem šitāda veida saitiem ir uzlikts ka nosaka datora vārdu kuru tu prasti ievadi kad instalē windowu un ari dublikate ip, bet man vajadzētu uzzināt kā var uztaisīt tā ka nosaka datora nosaukumu un ja tāds jau ir neļauj reģistrēties vai un ielogoties. zinu ka tas ir iespējams jo dažiem šāda veida saitiem ir tāda lieta...

 

 

PS. ja kāds palīdzēs tad ja vēlēsies vareshu pectam samaksaat vai ka citadak noreķināties...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tač, ja kāds zinās, ko teikt, tad atbildēs. Nav pieklājīgi šitā darīt.

 

Par tēmu - vienīgais, ko varu iedomāties - ar kaut kādu activex to varētu noteikt, bet nu to visu var arī klients atrubīt. Tā kā 100% drošs tev nekas nebūs.

Link to comment
Share on other sites

vot es gribu lai piemēram kad kāds ar proxy iet iekšā mnaā lapā viņam izmet šitādu un viņš neko nevat tālāk darīt... tāda ir ļoti daudzām lapām tad jau drošvien nav nekas sarežģīts jo visiem tāds ir vienāds... kt2wjitnvky5my0jm1jh.jpg

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Create New...