Jump to content
php.lv forumi

bildes izņemšana no posta


foxsk8

Recommended Posts

Sveiki visiem. Lieta ir sekojoša. Kā jau visiem zināms forumi izmanto img tagu. Manā gadījumā tas būtu [imgl] tags, kurš satur testā titulbildi. Tātad kā varētu to titulbildi izdabot laukā no tā teksta. Es izmantoju phpbb forumu, kur varu iekš bbcode norādīt imgl tagu, kā viņš izskatīties, varu pielikt arī klāt div noformēju. Viss itkā būtu okey, ja vien man portāla engine ļautu to kaut kā sadaļit. Lai parādītu visu ziņu izmantoju mainīgo, kas parāda visu. Bet kā piemēram dabot tā, lai vispirms būtu izņemtā bilde un tad nāktu tas teksts tikai.

 

TB apmēram izskatītos šādi:

 

<div class="bilde">izrauta bilde</div>

<div class="teksts">teksts</div>

 

 

Varbūt iespējas to kaut kā ar javascriptu dabot gatavu. Pie bbcode ieliekam divam kaut kādu ID, bet pēc tam lapā javascripts nosaka, kas tas par ID un parāda konkurētā vietā, bet nezinu, vai tas spētu katrai ziņai saprast, ka tā ir tieši tā bilde, tam tekstam.

 

 

P.S. Arī nākotnē vajadzētu šo te dabot gatavu, jo vienkārši tā jauki varētu atdalīt kad video, bildes, etc, no teksta, bet piem foruma skatā viss būtu kā vajag. Ceru ka domu sapratāt.

 

Der arī tikai, lai bilde paliek, bet teksts tiek novākts, respēktīvi tiek nolasīts tikai [imgl] tags un parādīts.

Link to comment
Share on other sites

var megjinat kaut kaa shitaa.

 

function getSpecialTags ($str,$tag) {
$str=explode(' ',str_replace (array("\n","\r","\r\n")," ",$str));
$str=preg_grep ('/(.*)(\['.$tag.'\])([0-9]+)(\[\/'.$tag.'\])(.*)/iU',$str);
$str=array_values($str);
return $str;
}

Edited by NiTrino
Link to comment
Share on other sites

Viens jautājums. Varbūt to varētu kaut kāda javascriptā ielikt, jo man tur sanāks pamatīgas galvassāpēs, kamēr atradīšu īsto vietu, poligonu, kur veikt izmeiģinājumus.

 

Ko sakat par šo variantu.

 

Varbūt iespējas to kaut kā ar javascriptu dabot gatavu. Pie bbcode ieliekam divam kaut kādu ID, bet pēc tam lapā javascripts nosaka, kas tas par ID un parāda konkurētā vietā, bet nezinu, vai tas spētu katrai ziņai saprast, ka tā ir tieši tā bilde, tam tekstam.
Link to comment
Share on other sites

Sorry, par dublūtpostu, bet varbūt arī varētu ar kādu tooltip izmantot, kas izvada bildi vai tekstu laukā.

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ko dara preg_grep funkcija. Es nesaprotu kāpēc tu tur taisi explode, lai dabūtu masīvu. Vai nav vienkāršāk laist parastu preg_match_all virsū ievaddatiem, bez nekādu to mainīšanas?

Link to comment
Share on other sites

tāpēc ka manā gadījumā man vajadzēja lai viņš atgriež to ko tur ir sadarījis:

Returns the array consisting of the elements of the input array that match the given pattern .

Kā mācēju, tā uzrakstīju :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...