Jump to content
php.lv forumi

Pārbaudīt uz kāda simbola eksistenci!


Sasa

Recommended Posts

Situācija sekojoša ir entās pārbaudes:

if (document.all('mat_nos',i).innerHTML.split("_")[0] + document.all('mat_nos',i).innerHTML.split("_")[1].split("/")[0] + document.all('left_edge',i).innerHTML.split(" ")[1] == "Virdzinija16fig")//materiala tipa parbaude
{
document.write('<td id=xtips width="87">Figurala</td>');//Figurala detala no Fasades materiala
}

var gadīties tā, ja man kāds tas elements 'mat_nos' nesaturēs '_' vai '/' varētu nokārties man tas if's un tālāk neaiziet, ja jā tad izdomāju pirms visa šitā pārbeudīt vai 'mat nos' satur '_' vai '/'.

 

Tad kā es varu pārbaudīt vai kāds no tiem simbliem atrodas nosaukumā vai neatrodas.

Edited by Sasa
Link to comment
Share on other sites

ifs nevis apjuks, bet iemetīs sejā lielu, treknu erroru

 

Jā IF atgriež FALSE, tad tas neizpildīsies. Pārbaudi, ko esi ierakstījis IFā un ko tas atgriež. Lai izpildītos ir jābūt atgrieztam TRUE

Edited by indoom
Link to comment
Share on other sites

mat_nos = Aluminija Fasade 16a

if (document.all('mat_nos',i).innerHTML.split("_")[0] + document.all('mat_nos',i).innerHTML.split("_")[1].split("/")[0] + document.all('left_edge',i).innerHTML.split(" ")[1] == "Aluminija Fasade 16a")
{
document.write('<td id=xtips width="87">alum.fas.</td>');
}
else{
alert(':(');
}

 

un kaut kā šadi negribēja man nekādi strādāt tas ifs jo tas grib to mat_nos splitot bet tur nav pēc kā tāpec arī šķiet man viss tieši apstājās!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...