Jump to content
php.lv forumi

Loti liela problema


vita

Recommended Posts

php bazes izveidota lapele var lietotaji nomainit valodu , tagad man ir Latviesu , bet ka var nomainit lietotajs ari uz citu piem krievu vai anglu. ??

Busu loti pateiciga.. Un tapec ari rodas uz reiz jautajums pa flass spelem ka vinas var dabut saita ..

Edited by vita
Link to comment
Share on other sites

Piemer : man web stav latviesu valoda, no angu valodas izstulkots.. Ka uzstaisit ikonus lai var lietotajs uzspiest un vinam nomainas valoda.. Un pa spelet taka inbox.lv tikai gribu dabut uz savas web lapas.. Ja kads to macetu es atlautu ienakt un varetu palidzet uzstaisit .. Web taisu pirmo reizi..

Link to comment
Share on other sites

fails lv.php

$msg['par_mums'] = "Par mums";
$msg['sakums'] = 'Sākums';
$msg['...'] = '...';

fails en.php

$msg['par_mums'] = "About";
$msg['sakums'] = 'Home';
$msg['...'] = '...';

 

index.php

<?php
switch ($_GET['lang']){
case 1: require("lv.php"); break; //latviski
case 2: require("en.php"); break; //en
default: require("lv.php"); //defaultaa latviski
}
?>
<a href="/home"><?php echo $msg['sakums']; ?></a> | ...

Link to comment
Share on other sites

Butu jauki ja nevestu uz citam saitem mani jo tapat es tajos saitos neko nesaprotu, izlasit es izlasiju, bet latviski jau nevar pastastit tikai Jus pasakat ar programmas valodu un tas ari viss, bet kaa tiesi un kur Kadas darbibas ir javeic ta ari nesapratu.. Es rikojos ar appserv programmu , varbut tas Jums dos lielaku iespeju man pastastit kas un kaa konkretak.. Paldies par sapratni ka esmu jauna iesaceja web lapas taisisana ..

Link to comment
Share on other sites

Vita, iesaku tev paaraak nemociities ar shiim lietaam, ja vien ir taa lieta jaaizdara un viss ;)

Jo domaaju ka te ir papilnam t.i. freelanceru speciaalistu shajaa jomaa kuri briivajaa laikaa tev var paliidzeet par nelielu samaksu, un iztaisiit visu aatri bez lielaam galvassaapeem ;)

Protams, cita lieta, ja gribi iemaaciities kaa to dara, bet saprotu, ka tas nu nebuut nav tavs aicinaajums, ne taa? ;)

Link to comment
Share on other sites

jus domajat ka tas ir tik vienkarshi ? viens divi un jus esat koderis laba limeni ? :D tas skan mulkigi , tam ir jamacas ilgu laiku , vienam tas sanak atrak , otram ilgak , viss vienkarshakais veids ka iemacities ir nopirkt gramatu PHP, JS, MYSQL, HTML un lasiit , tagad pat interneta to visu var lejupladet un mierigi lasit caur acrobat reader`u , uz gramatam aieziet ap pusgadu ... pec tam saksiet lejupladet gatavas CMS un skatities OpenSource ... un tad saksiet kaut ko saprast pa druskai , ka ir jabuve php dzineju , db , un citas fichas ...

Link to comment
Share on other sites

Vai vari pateikt, kur ir šīs programmas oficiālā lapa? Nekad ar tādu neesmu darbojies ;)

Pastāsti vairāk, par to, ko tieši Tu izmanto. Pagaidām no sniegtās informācijas neko daudz secināt nevar.

 

 

Aleksejs apsties "vitas" parakstu , manuprat iet runa par to dzineju kas atrodas taja adresse , ja nemaldos tas ir php-fusion

Edited by 777
Link to comment
Share on other sites

Nu jaa seit runa pa temu un ne pa temu, bet pie galu rezultata cik izskatas ka netiksim.. Laikam man te laiku nav ko pa tukso veltit .. Jo neviens neko konkretu nemak pateik.. Tikai pamacit un tas laikam ari viss ko Spej tie programmisti PATEIKT citu saitu vai ari neko konkretu .. Paldies Jums par atsauksmi ...

Link to comment
Share on other sites

vita , vnk jus izmantojat gatavu dzineju ... portalu ... tur ir readme failinsh , ka un kas , un man shkiet pat gatavs modulis , valodas mainai .... sheit tika pateikts , ka var to paveikt , bet tas ir tad, kad kaut ko sajedz no shita visa

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa seit runa pa temu un ne pa temu, bet pie galu rezultata cik izskatas ka netiksim.. Laikam man te laiku nav ko pa tukso veltit .. Jo neviens neko konkretu nemak pateik.. Tikai pamacit un tas laikam ari viss ko Spej tie programmisti PATEIKT citu saitu vai ari neko konkretu .. Paldies Jums par atsauksmi ...

Zini es Tev izstāstīšu līdzību.

Reiz bija meitene, kura brauca ar mašīnu, kam bija benzīna dzinējs. Kādu dienu viņa aizgāja uz mehāniķu tusiņu un jautāja tiem - kā lai manā mašīnā izdara tā, lai tā darbotos arī uz gāzi? Mehāniķi mazliet apjuka, saskatījās un sāka uzdot jautājumus - kura gada, kāds modelis, kāds dzinēja tilpums? Uz to meitene atbildēja, nezinu, bet gribu tā, lai brauc uz gāzi. Tad uzradās viens, kurš sāka stāstīt, ka parasti gāzes balonu liek bagāžniekā, ka pieliek klāt jaunu degmaisījuma maisītāju un vadus, bet meitene īsti nesaprata kā to darīt. Nākošie sāka stāstīt, ka internetā esot atrodami materiāli, kā to darīt, taču meitene atbildēja, ka no tiem neko nesaprot un negrib saprast. Kad mehāniķi ieteica aiziet uz darbnīcu, kurā to izdarīs, un sāka stāstīt, ka vispirms jāiemācās skrūves saskrūvēt, metināt, gāzes balonu uzpildīt un vēl 17 dažādas mākslas, meitene sadusmojās un pateica, ka mehāniķi neko nejēdz un nemāk soli pa solim pateikt kā VIŅAS SLAVENAJAI MAŠĪNAI pierīkot gāzes dzinēju. Un tā nu mehāniķi saskuma un skumst vēl šobaltdien...

 

Gints Plivna

http://datubazes.wordpress.com

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...