Jump to content
php.lv forumi

Fatalis

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  111
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Fatalis

 1. http://www.alistapart.com/articles/sizematters/ Vēl zinu http://www.mezzoblue.com/archives/2003/11/26/font_size_no/ Un tas arī viss.
 2. 1) Pieliec DOCTYPE 2) 0px vietā raksti 0 3) p { margin: 0; }
 3. Fatalis

  Linux

  Precīzāk, kļūsi par bezdievi.
 4. Cits (mēreni nehumānāks) variants būtu šāds: http://scimmiapelosa.buzzler.com/test/ie6crash.html
 5. FE> Efektīvāk "ignorēt" IE varētu palīdzēt: * html body { display: none; } :) FE> - F. Ļūdzu.
 6. Fatalis

  Linux

  Drīzāk uz, nevis no. Pievienojās tumšajai, ciematus izlaupošajai izvarotāju un laupītāju - *nixistu - ordai.
 7. Fatalis

  Kretīns

  Par cik kādas zināmas personas kretīnismam nav robežu, atbilde uz nu jau neeksistējošu ierakstu. Kāda nekaunība! Pats par sevi, ka akas vardei plašu jūru nezināt, bet tava iedomība mani aizskar. Protams, ka nevienam internetā nevar neko uzspiest, un izvēle paliek pašu cilvēku ziņā. Ja tu gribētu, tu varētu savu sūda saitu taisīt ar MSHTML 6.0 vai akmens laikmeta HTML 2.0, vai varbūt piecus gadus veco HTML 4.01, un pie tā justies kā vislielākais progresists. Bet es tev pateikšu vienu lietu: manuprāt, tu esi ne tikai atpakaļrāpulis, bet arī iedomīgs muļķis. Strīdēties ar tevi ir kā strīdēties ar dārzeni, jo tu pat ābeces patiesības nezini, turklāt no dotās informācijas nespēj izlobīt vairāk par pāris vārdiem. Tātad, W3C ir standartu organizācija, bet formāli savus atvērtos standartus sauc par rekomendācijām. Ja tu domā, ka es nesaprotu par ko runāju, lasi šeit: http://www.456bereastreet.com/lab/developi..._web_standards/ http://en.wikipedia.org/wiki/W3c http://maxdesign.com.au/presentation/benefits/ http://webstandardsgroup.org/standards/ http://www.adaptivepath.com/publications/e...ives/000266.php http://www.csszengarden.com/ http://www.maccaws.org/kit/primer/ http://www.webstandardsawards.com/about/ Pretējā gadījumā, turpini demonstrēt savu neticamo kompetences un veselā saprāta trūkumu, bet es uz to vairs neskatīšos.
 8. Divas elementārākās iespējas ir mod_rewrite vai attiecīgie iestādījumi Apache .conf
 9. Gudrākais? Ņā, varbūt skaļākais. Bet zinošākie drīzāk varētu būt Vistu Zaglis vai !ob. Katrā gadījumā, kamēr viņi klusē, pārbaudīt to nav iespējams.
 10. Fatalis

  a name=""

  D'oh, ID nedrīkst sastāvēt vienīgi no/sākties ar skaitļiem.
 11. Fatalis

  Scrolling

  Un vēl kas: ja svarīga ir semantika, smukāk ir likt id visam blokam (ja dokumentam pareiza struktūra), ko tas apzīmē.
 12. Fatalis

  CSS iespējas

  Bet es zinu, ka 48% no visām statistikām ir izzīstas no pirksta. ^_^ Ņā, un kārtējais ALA raksts, kurā uz to visu vairāk vai mazāk ir atbildēts: http://alistapart.com/articles/tableruler/
 13. Fatalis

  CSS iespējas

  kurš tev kaut ko tādu izstāstīja ? nezinu par ko tu runā bet ar CSS grafiku jau nu točna nevar taisīt... http://css-discuss.incutio.com/?page=BorderSlants Kaut ko var gan. :)
 14. Fatalis

  Scrolling

  Protams. Un skatāmies, kā tas nedarbojas uz daudziem pārlūkiem. Pareizāk būtu: rakstām 'id' personīgajos projektos. :)
 15. To, ko tev vajag, sauc par "Holly Hack". Lasīt šeit: http://www.positioniseverything.net/explorer/peekaboo.html Bet cits jautājums ir par IE atbalstu dotted/dashed apmalēm. Problēmas praksts un daļējs atrisinājums: http://kalsey.com/2003/07/css_dotted_borders_in_ie/ Apmaļu salīdzinājums dažādos pārlūkos: http://sh.id.lv/files/fatalis/
 16. http://php.lv/f/index.php?showtopic=1033&v...findpost&p=6430 Un šeit: http://css-discuss.incutio.com/?page=AnyColumnLongest To varētu izdarīt arī ar JS, bet kam tas vajadzīgs.
 17. Fatalis

  Formas un div-i

  Nu tad jau labi.
 18. Tāda lieta kā "layeri" pastāv vienīgi tava redaktora izstrādātāju iztēlē. Un es domāju, ka labu 3col pieredzējušam cilvēkam nav nekādu īpašu problēmu izveidot. Problēmas rodas, ja to dara pirmo reizi. Turklāt CSS layouts ir daudzos veidos labāks par tabulām: attiecība starp tabulu "vienkāršumu" un CSS metožu priekšrocībām ir absolūti nevienāda.
 19. Pa punktiem, ja jums tā būs vieglāk uztvert. Spameri, pat ja uztur postu skaitu, radot ilūziju, ka pasākums nav nomiris, nevienam neko nedod Spameri attur nopietnākus cilvēkus no pievienošanās diskusijai vai pašam forumam Spameri demoralizē citus biedrus, kuru standarti ir augstāki Spameri ir tikai informācijas un palīdzības patērētāji, bet ne vairotāji Tik daudz par spameriem. Bet par forumu: tam ir potenciāls kļūt par kaut ko labāku. Bet ja nē, tad jāsecina vienīgi, ka Latvijā nekas "labs" nevar pastāvēt, kam es atsakos ticēt. Principā, šeit vajag tos, kas ar savu aizrautību un zināšanām rādītu piemēru, bet pašreiz tas nav iespējams iemeslu, kurus vairākkārt aprakstīju augstāk, dēļ. Viss. Un, Gacha, ja jau Kaklz tāds kā tu saki, pats pratīs sevi aizstāvēt.
 20. Tomēr tu nesaprati. Pateikšu vēlreiz: mācības, pašpilnveidošanās caur zinībām - jā, tas ir ilgtermiņa, uz attīstību virzīts mērķis. Bet personīgā mājaslapa - nē. Man nepatīk atkārtoties, bet viss slēpjas attieksmē. Katrā gadījumā es ceru, ka kāds zinošāks papildinātu manis teikto, jo šobrīd prāti mani pametuši.
 21. Neiet runa tikai tikai dzēšanu vai ierobežošanu. Ir tāds teiciens: esi iecietīgs pret muļķību, ja vien tā nav ļaunprātīga. Tas pats arī šeit: zinošākie nevis klusē (lielais vairums), bet sniedz palīdzīgu roku, kur tā vajadzīga. Un tam vajag piemērus. Normāli tā būtu vadība, kas nosaka toni un virzību, bet šeit? Nu, kā jau es teicu, šis ir forums foruma dēļ. Iemesli tam īpašnieku ambīciju neatbilstība prasmēm vai saprašanai, varbūt vienkārši gribējās "vēl kaut kur būt galvenajiem". Jā, un pie šā visa: es jau teicu, ka palīdzībai nevajag būt pašmērķim. Zinošus cilvēkus varētu piesaistīt informācijas kvalitāte, diskusija, bet ne bērnu nedienas.
 22. Domāju, ka varētu moderēt (X)HTML, CSS forumus, bet tikai tādā gadījumā, ja tie, kas sauc sevi še par adminiem, izdara secinājumus un atzīst problēmas esamību. Esmu patriots un tāpēc man tamlīdzīgas nejēdzības kremt (G. to raksturoja kā mūžīgu neapmierinātību), bet ne tik liels, lai ziedotos tādiem mērķiem.
 23. Tieši to arī es domāju: tie nav nekādi ilgtermiņa mērķi, uztaisīt savu mājaslapu. Aksiomātisks fakts, ka visi iesācēji (lasīt skolnieki) grib uztaisīt savu lielisko saitu, bet, tā vietā, lai patstāvīgi mācītos (jo tas, vai ziniet, ir pārāk grūti), kļūst par sodību forumiem. To problēmas ir tikai tukšu salmu kulšana, nekas vairāk. Un atvainojiet mani, kurš no tā iegūst? Patiesība ir tāda, ka iemācot cilvēkam pašam sev palīdzēt, viņš būs lielāks ieguvējs, nekā auklējoties ar to. Protams, ķeršanās pie aizskarošām piezīmēm nav atrisinājums, bet neiecietība pret muļķību zināmā mērā ir.
×
×
 • Create New...