Jump to content
php.lv forumi

dio

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

dio's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. dio

  skaitītāji

  tā kā hackers skaitītājs ir miris, tad kādam, iespējams, būtu jālūko cits vietā. varbūt kāds ir testējis skaitītājus un kaut kur sarakstījis savus vērojumus par labajiem un sliktajiem?
 2. dio

  aplaušana

  paldies, sviesc saprata :)) gribēju latviskāk, sanāca parasti.
 3. dio

  aplaušana

  būšu neizsakāmi pateicīgs cilvēkam, kurš iedos skriptu, kas aplauž pārlieku garus vārdus komentāros
 4. kāds var pateikt skriptu, lai komentāros ierakstīta adrese kļūtu par saiti?
 5. dio

  immortal.lv

  Ivarix ir viens no retajiem man zināmajiem hostētājiem, pie kura var sarunāt bezmaksas dns, un par to vien viņam žetons
 6. dio

  Vai teibli nav modē?

  Gacha, ja Tu būtu izpētījis kādu lapu, kas izkārtojuma veidošanai nelieto tabulas, tad Tev nerastos jautājumi, kā var dabūt 2 DIV vienā līmenī. atklāšu lielu noslēpumu, ka viss slēpjas float:left. paskaties kādas ar CSS darinātas lapas CSS failu. par tabulu nīšanu runājot, ir labi, ka cilvēki cenšas darināt lapas bez tabulām, taču mani novērojumi rāda, ka tādā gadījumā Latvijā ir ļoti maz "profu". esmu redzējis lieliskas, skaustas lapas ar oriģināliem un patīkamiem dizaina risinājumiem, kas varētu liecināt par izstrādātāja zināmu profesionalitāti, taču, ja lapai nav ierakstīts DTD un ja viss ir uz tabulām, tad īsti nesaprotu - kas ir svarīgāks - kods vai tas, kā izskatās. laikam jau pēdejais.
 7. dio

  UTF-8

  kas jaadara, lai lapā ar win-1257 kodējumu tie specchari (entītijas?) parādītos, ja raksta, piemēram, kirilicā? tas skriptam kaut kā īpaši jāatraksta? pēc noklusējuma tos laikam rāda kā kaut kādus kreisos burtus, bet nepārvērš par specchariem
 8. dio

  a name=""

  paldies, !ob, man jau bija aizdomas, bet nožēlojams slinkums lasīt dokumentāciju.. ...bet man validators tagad saka šādi: Line 47, column 76: value of attribute "id" invalid blabla</p><p class="piebildes"><a id="1080577700"></a>blablabla kas ta' nu?
 9. dio

  a name=""

  varbūt kāds speciālists var paskaidrot, kāpēc <a name="123"></a> skaitās kļūda xhtml 1.1 ? vismaz man tā izskatās. nu, man ir tā <p class="piebildes"><a name="1080577700"></a>blablabla</p> vai problēma būtu ar <p>?
 10. dio

  nobīde

  nu labi, paldies tiem, kam pietika spēka paskatīties un uzrakstīt vismaz kaut ko. nodarīju to lietu ar css. nav ne jausmas, kā tas izskatās uz ie 5.0, bet ff & ie6.0 vēlamais rezultāts ir panākts. css 4ever!
 11. dio

  nobīde

  bubu, dabūju nevis kaut ko labāku, bet gan citādāku. ja aizvāc to float:left, gan uz IE, gan Firefox izskatās vienādi - proti - #sleja un #saturs neatrodas vienā līmenī (nu jā, nekas jau arī pa kreisi nešļūc). un par tiem br un hr... kā Tev šķiet, vai lapa tad būtu valīda, ja tagi nebūtu aizvērti? OK, neesmu tabulu dizaina piekritējs, tāpēc jau tabulas ir tikai šeit - tā vienkārši sanāca. bet kaut kur taču problēma ir..?
 12. dio

  nobīde

  netieku gudrs. paskatieties uz šo te ar mozilla firefox. http://mosties.localhost.lv/?sad=logs&nod=komenti pirmais tekstiņš tabulā aizšūc pa labi, visi pārējie atrodas tur, kur tiem jābūt. ar IE, protams, viss izskatās, kā nākas (lai arī tas nav nekāds attaisnojums), lapa ir w3c xhtml un css valīda. nevaru saprast, kas rada šo nodībi. lūdzu, kāds..?
×
×
 • Create New...