Jump to content
php.lv forumi

zeds

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

zeds's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. zeds

  elementi viens virs otra

  paldies! viss kārtībā. :) pat nesaprotu kā man tas varēja nesanākt.
 2. bet wolf - kā atšķirst "savu kodu" no plaģiāta ? uz vietas rakstot tomēr vairāk var redzēt. bet vispār lūk var paraudzīties uz to kādam jāizskatās darba piedāvājumam. īsi konkrēti un uzreiz saprotu ka ar vairāk vai mazāk nopietnu cilvēku darīšana.
 3. Ir forma: gribu dabūt pogas "<<<" ">>>" vienu virs otras. kā idejiski šādu izvietojumu var uztaisīt ? Jūtu ka tam ir jābūt vienkārši, bet ... nesanāk. :(
 4. zeds

  Darba meklejumos...

  hmnc: tu esi kādreiz pastrādājis par adminu ceha priekšnieku ka tā droši apgalvo ? Es neņemos apgalvot , bet "radošos" adminu cehu vadītāju amatos es neesmu manījis, un mana personīgā pieredze rāda , ka adminu ceha vadītājam ir jābūt vēl norūdītākai personībai ( man patīk termins - rugged individual ) par adminu. Arī adminu ceha priekšnieka darbs ir absolūta rutīna, turklāt _ļoti_ stresains. btw, manā virzienā lūdzu nevēzēt - man ir bijuši savi iemesli un motīvi atrasties tur kur esmu un biju. Galu galā admina profesija agrāk bija OK apmaksāta. Bet nu lūdzu , neskatieties uz admina darbu kā medusmaizi, tāda tā nemaz nav.
 5. Login in WinXP with your Administrator account. Go to Control Panel -> Administrative Tools -> Component Services -> Computers -> My Computer -> DCOM config. In the right frame find "Microsoft Word", right click, Properties. Go to the security tab, select Customize in "Launch and activation" and click "Edit". In the dialog box add the user where the IIS is running and allow this user to access the Word's component.
 6. zeds

  Pasūtīšu skriptu

  par pilzenes tu vari iet bomzi stacijas laukumā noalgot ...
 7. zeds

  Darba meklejumos...

  es kā profesionāls administrators ( patiešām ,ar pieredzi darbos datu centros un lielām sistēmām ) un bijušais programmētājs varu teikt , ka tā nu gan nav 1. administratora darbs ir RUTĪNA , nav nekas dižs katru dienu katru dienu pārbaudīt backupus un izčekot logfailus , messages utt. bet tas prasa izcilu mentālu noturību un piespiešanos ,it sevišķi radošiem cilvēkiem. Tāpat kad viss ir apgūts kārtējā Windows/Solaris /Linux/AIX ir garlaicīga - jo tas ir tik elementāri. Bet ar laiku apnīk arī pats cikls RTFM->instalēt->nekas neiet->RTFM->viss strādā->neko neiztiekam. 2. attieksmes pret savas iestādes administratoriem parasti ir pretīga (pret kontraktoriem parasti nez kāpēc izturas labāk) - jo parasti ar viņiem satiekas kad nekas neiet. Īsi sakot labs administrators ir kā gaiss , kamēr viss strādā neviens neliekas ne zinis - toties uz viņu var ļoti atraut savas emocijas kad kaut kas neiet. 3. administratori parasti ir stresainā darbā 24/7, tas sākumā pat liekas interesanti - bet regulāras neizgulēšanās un stresi agri vai vēlu ietekmē veselību un psihi. Pats pašlaik lēnām atgūstu veselību pēc šāda 8+24/7 darba. 4. gribi vai negribi , administrators parasti ir pēdējā instance kur nonāk sistēmas - turklāt parasti atbildību pārkrauj uz viņu - tas nekas ka sistēma ir absolūti zaļa, bez dokumentācijas un darbosies uz nepiemērotas platformas - admins ir atbildīgs lai rīt uz preses konferenci plkst 10 viss strādātu. Un ja nu kas parasti admins dabū pa cepuri. Pofig , ka patchus kas nogrāva sistēmu ir ražojis kāds cits - admins ir vainīgs , ka lika patchus. "bet viss taču strādāja" 5. Atbildība - it sevišķi lielās un ar naudu saistītās sistēmās atbildība ir ne pa jokam. Reti kuram programmētājam tāda ir. 6. Bieži vien vienīgā admina darba metode ir kā šamanim - jo m41t4s programmētāji nevar kaut uz lapiņas dokumentāciju pierakstīt kur var. piem aplikācijas portu nokonfigurēt (labi ja vēl tas nav hārdkodēts). Tas pamatīgi s... Es personīgi tagad meklēju kā pārkvalificēties no admina uz kaut ko kur jādomā vairāk. Neiesaku pārkvalificēties no programmētāja par adminu - meklēt analītiķa, projektu vadītāja , biznes darbu. Un ja patīk kodēt/whatever - nerauties uz adminiem. :)
 8. Īsi sakot lai iemānītu PHP savu dll ir jāuzraksta PHP extensija kura 1. noparsē no php nākošos parametrus 2. izsauc tavas DLL funkcijas 3. saformē atbildi un atgriez datus PHP Roze tev iedeva foršu linku , tur viss ir uzrakstīts :) es vēl iedošu: Kā to izdarīt Visual C++ , citādi es pirmoreiz izmisīgi meklēju phpize utml pašam tagad smiekli nāk... :D P.S. iesaku izmantot VC++6 nevis 2005, būs vienkāršāk.
 9. zeds

  win32api no php

  es apsolu uzrakstīt kāpēc tas viss vajadzīgs. :) Ja izdosies. DOmāju tas noderēs ne tikai man.
 10. zeds

  win32api no php

  FFI vispār izskatās pēc nepabeigta pirmkursnieka kursa darba ( tas nav tikai mans viedoklis) WinBinder ir savukārt ļoti vienkāršs ,protams vajadzīgās funkcijas , konkrēti FindWindow u.c. tur nav. Vismaz es neatradu. Ai nu vispār win32api suports php ir ļoti švaks. Es nesūdzos, tas vienkārši ir fakts. Jau sāku mācīties kā rakstīt extensijas Windows vidē,tā ka topiku var slēgt.
 11. zeds

  win32api no php

  oi , nemāku vēl php extensijas rakstīt ? :( nu labi , izlasot diskusiju es sapratu ka nāksies laikam iemācīties.
 12. zeds

  win32api no php

  Sveiki! meklēju ceļus kā no PHP izsaukts win32api funkcijas un atgriezt rezultātus. Lietoju php 5.1.6 (CLI) uz WinXP, un dokumentācijā aprakstītais W32api vairs nav nedz iekļauts nedz atbalstīts. (vismaz tā man izskatās ) Man nepieciešamo nevarēju atrast arī nekādos citos moduļos nedz PEAR nedz PECL. Kā tad īsti var izsaukt win32api , pietiktu tikai ar funkcijām, ziņojumu apstrādi nevajag. Vai tiešām atliek rakstīt tikai pašam savu paplašinājuma .dll ? P.S. winbinder ir garām, par nīkulīgu mazliet Zzz
×
×
 • Create New...