Jump to content
php.lv forumi

zzin32

Reģistrētie lietotāji
 • Posts

  46
 • Joined

 • Last visited

zzin32's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 1. zzin32

  visibility

  Paldies, tas ir vienīgais kas strādā un tieši tas, kas vajadzīgs. Strādā pat uz IE8, jauki.
 2. zzin32

  visibility

  Paldies, tas droši vien ir domāts izmantojot jQuery $("#p1").is(':visible'); Nelaime tā, ka projekts nav nekāds jaunais, tur ir prototype, kurā tādas iespējas nav un tikai dēļ šīs problēmiņas to negribētos likt klāt.
 3. zzin32

  visibility

  Sadūros ar problēmu, varbūt kāds spečuks palīdzēs ... parādu uz vienkārša piemēra: iekš stiliem ir sekojošs bloks: body.st p.st { display: none } html: <body class=""> <p id="p1" class="st">1111</p> <p id="p2" class="st">2222</p> <p id="p3" class="st">3333</p> <p id="p4">4444</p> <p id="p5" class="st">5555</p> </body> Visi 5 paragrāfi redzami. Ja iekš body bloka ieliek klasi "st", būs redzams tikai 4. paragrāfs. Tiktāl viss labi. Bet kā ar javascript (vai izmantojot ajax) var šitādam gadījumam var noteikt, vai konkrētais paragrāfs ir reāli redzams uz ekrāna??? $("p1").visible() neder, jo atgriež true, bet 1. paragrāfs šādā gadījumā nebūtu redzams uz ekrāna.
 4. Domāju ka nē, bet stila un laba interfeisa izjūtai jābūt, tikai to tā uzreiz nevar pārbaudīt. Ja nu vienīgi var nosaukt savas izstrādātās lapas, ko jau gandrīz visi arī dara.
 5. Šodien noskaidroju sīkāk. Galvenais lai zin javu, ir labs dizainers, pārzin html, ajax un tml., jo projekts tajā websphere jau puslīdz ir un vajag to pabeigt (outsource pievīla) un gan jau iebrauks tajā lietā. Galvenais laikam būs tās, ka VIENPERSONISKI jāuztur jauno csdd mājas lapu. Interesentus vēl gaida, jo no padsmit šobrīd atsūtītajām cv pārrunām derēja viens :( CSDD vairs nav veselības apdrošināšanas, tā ka tas ir mīnuss, darba vieta nu tā, bet tas galvenais, kas parasti visus interesē ir joprojām labs un tāpēc neviens prom neskrien.
 6. Jaunas CSDD mājas lapas izstrāde un uzturēšana. Sīkāka infa ir iekš cv lv. Es neesmu formulējis prasības, tāpēc jautājums: Vai kāds ir strādājis ar WebSphere un ko Jūs par šo lietu varētu pateikt?
 7. Šitais vairs nestrādās .. tagad testējās web-isks eksāmens.
 8. Zelta vārdi. Mani, starp citu, savā laikā šausmīgi tracināja (neizrādīju, protams), kad sievastēvs šo darbu sauca par taustiņu spaidīšanu. Tā arī teica - kas tad tev par darbu - tāda taustiņu spaidīšana vien ir.
 9. Tēmu var aizvērt, jo vakanci ar lielu ticamības pakāpi var uzskatīt par aizņemtu. Ne pa tēmu un ne šajā forumā, bet drīz cv.lv parādīsies krietni dārgāka vakance uz Delphi izstrādātāja vietu, tā ka paziņām, kas labi orientējas šinī sfērā, var dot ziņu. Paldies par atsaucību.
 10. zzin32

  Algas

  Dzīvo mežā, neēd un uz darbu ej kājām? Varbūt esi bagātnieka dēliņš vai arī dzīvo uz sievas rēķina? Varbūt esi dienvidaustrum-zemju dēls? Vispār žēl, jo dēļ tādiem kā tu, darba devējs arī nemaksā atbilstošas algas, jo vienmēr lūk te ir piemērs, ka cilvēks var strādāt par velti.
 11. Pilnīgi piekrītu. Tas, ka spēja novest visu līdz galam un dabūt to papīru - parāda mērķtiecību, un tādam cilvēkam var uzticēties. Visticamāk, ka viņš nepametīs grūtu projektu beigu stadijā tikai tādēļ, ka viņam kļuva neinteresanti.
 12. Celtniecībā ir celtnieki (koderi?), kuriem bieži viss ar pirkstu jābaksta (pats esmu šajā sfērā strādājis - zinu) un profesionāli celtnieki - tehnikumu beidzēji (programmētāji), kas noorientēsies arī rasējumos un zina, no kura gala jumts liekams, brigadieri (projektu vadītāji, sistēmanalītiķi), kas reāli vada projektus un orientējas savā vadības sfērā, un visbeidzot arhitekti - kas reāli izdomā visu projektu. Es te nerunāju par vienkāršu savrupmāju būvi, kur bieži nolīgst kaut kādus ar celtniecību vāji saistītus subjektus, kas māk tik vien kā gāzbetona blokus mūrēt iekšā (koderi bez izglītības!!!). Nevienu celtnieku bez izglītības neņems par arhitektu - negribētu Rīgā braukt pa jauno tiltu, ja to būtu plānojis tāds 'koderis'. Savukārt par mācībām - cien. kungs - lūdzu nosauciet savu izglītību. Man ir bijusi tā 'laime' mācīties RTU vēl tajos laikos, kad izglītība nebija nolaista - 5 gadi līdz inženierim (pirmais gads, kad varēja iegūt arī bakalaura diplomu) + vēl pēc dažiem gadiem arī 3 gadu mācības maģistratūrā. Liela daļa - paralēli ar darbu. Par pašmačību - laba lieta, ja tai ir stingri pamati un teorijas zināšanas. Daudziem tās nav - tāpēc IT sfērā ir diezgan liels bardaks. Projektu vadītāji pārsvarā pat nezin pedagoģijas vai psiholoģijas pamatus, nerunājot jau par tik 'augstām' sfērām kā projektu vadība vai augstākā līmeņa vadība un politika. Varu noteikti piekrist tam - ka jebkādai izglītībai bez pieredzes ir nulles vērtība.
 13. Varbūt Jums arī ir taisnība, jo izglītības līmenis pie mums arī IT sfērā ir dziļā d... No otras puses - vai Jūs ietu ārstēties pie kaktu daktera bez diploma vai arī izvēlētos speciālistu? Protams es piekrītu, ka arī diplomēto ārstu vidū ir pietiekoši neprofesionāļu, bet tomēr kaut kā nav dzirdēts par ārstu profesionāli, kas visu apguvis pašmācības ceļā.
 14. Sludinājums joprojām ir aktīvs. Arī cv.lv ir redzams, ka tas ik pa laikam atjaunojās. Priekšniecība noņēma summu no sludinājuma teksta, kaut arī tie joprojām ir tie paši 1000Ls brutto. Summas nenorādīšana izraisīja tikai jau iepriekš paredzēto,- vispār gandrīz neviens nepiesakās (tos divus neskaitīsim - viens nepavilka elementāru testu, bet otrs atsūtīja pieteikumu ar prasību maksāt vismaz 900Ls uz rokām, turklāt pats bija bez jebkādām Oracle zināšanām).
 15. Tā kā es sāku šo sadaļu, tad man ir prieks par katru SAKARĪGU komentu, kas te parādās. Tests kāreiz parāda to, kā pretendents tiek galā ar problēmu. Es varu teikt priekšā operātorus vai kostrukciju nosaukumus, bet nevaru taču skaidrot, kā pielietot UNION vai stāstīt, kam domāta XSL transformācija. Un ja katri 2 no 3 'lietpratējiem' nevar uzrakstīt kaut kādus trīs pieprasījumus, kas ir izdomāti attiecībā pret divām (!!!) tabulām ar max 3 laukiem, tad varbūt tomēr viņiem labāk pārorientēties uz kaut ko citu. Vai arī varbūt man vajadzēja skatīties tikai pēc viņu CV? Pēc tā, kas tur ir uzrakstīts, jebkurš guru salīdzinājumā izskatītos pēc iesācēja. Šaubos, ka būs pārmaiņas. Pārāk daudz sētnieku ir mainījuši slotu pret klaviatūru. Sorry, ja kādu aizskāru...
×
×
 • Create New...