Jump to content
php.lv forumi

Leotard

Reģistrētie lietotāji
 • Content count

  32
 • Joined

 • Last visited

About Leotard

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jā. Tas beigās iezīmējas gandrīz vai par labāko variantu. Ja tas pasākums nav liels, labāk uztaisīt ko savu, nekā mocīties ar simts svešu cilvēku saražotu gļukainu krāmu. Tik tam vajag vairāk laika un nopietnāku pieeju, nekā mocīties ar simts svešu cilvēku saražotu gļukainu krāmu. Tā ka tas ir labo darbu sarakstā. :D
 2. Vai ne? Priekš kam vajadzīgs āmurskrūvgriezis vai pleznas ar augsto papēdi? Bet, kā jau minēju, tās pašas problēmas ar vizuālo identitāti, tēmas EUR x 2, uzturēšanai čakars x 2, skilli, dokumentācija x 2 - ja grib, lai viss ir gludi, tas nav vienkārši. ... Pagaidām paliku pie Woocommerce. Vienkāršāk pašam ielīst iekšā un ko saķimerēt. Bet jāsaka, ka sūds kas sūds. Un tās maksas tēmas, pat vislabākas, arī - sūds kas sūds un vēl haltūra.
 3. Leotard

  Meklē freelance frontend programmētāju

  > Pašreiz paredzamais darbs ir saistīts ar Google Maps theme pielāgošanu un customization. Intereses pēc - kas ar tām Google Maps tēmām tiek darīts? Vai top kaut kas idejiski līdzīgs Mapbox Studio?
 4. Leotard

  Forums miris?

  He. Tas mani vienmēr ir briesmīgi kaitinājis. Šī mūžīgā dzīšanās pēc jaunākajiem freimworkiem un uzpūtīgā plātīšanās cik nu kurš zina - kurš nu vairāk. Kāda jēga no tā pasūtītājam? Priekš kam viņam instalēt 20 bibliotēkas lai pēc minūtes gaidīšanas ieraudzītu frāzi "Hello World!", kuru viņš vairs pēc tam neredzēs, ja kādā bibliotēkā tiks veiktas iepriekš neizziņotas kardinālas izmaiņas? Pasūtītājam vajag lai strādā un lai dara to kas jādara. Tas ir viss kas viņu interesē. Jo vienkāršāk un lētāk, jo labāk.
 5. Leotard

  Meklēju laravel programētāju

  > Sistēma izstrāde tika pabeigta pirmajai "alfa, early-release" versijai Tu zini kas ir alpha? Uz salvetes ar lūpu krāsu uzkricelēts koncepts. > Šī sistēma ir izstrādāta iekš laravel Daudz tur laikam ir izstrādāts alfa versijā. > ir komanda kas palīdzēs tikt skaidrībā lai iesāktu darbošanos. Vesels bars, kas bļaus ausī pretrunīgas lietas par ko pašiem nav skaidrības, tad jautās - kādēļ tik ilgi nav gatavs, pēc tam strīdēsies, kurš ir vainīgs, un beigās - kādēl tik dārgi.
 6. Leotard

  Ideja

  Tipa vēl viens salidzini.lv vai kurpirkt.lv? Tu te pajokot atnāci vai kā?
 7. Leotard

  Meklējam PHP programmētāju

  Surströmming jāpaliek zem klaviatūras. Ne galvassāpes, ne sausa āda vairs nebūs aktuālo problēmu sarakstā. :D
 8. Leotard

  startup komanda

  Jautājums ir - ko Tu esi gatavs piedāvāt un uz kādiem nosacījumiem. Daļas uzņēmumā? Un vai tu esi drošs, ka Tev pašreiz vispār programmētājs ir vajadzīgs? Varbūt Tev pietiek ar interfeisa maketu Powerpoint? "Spiežam te - atveras tas - ejam te - dabūjam šito. PROFIT!" Uzprogrammēt jau var visu ko, jāzin tik ko. Bet to Tev ne dizaineris ne programmētājs nepateiks. Ja jau grib programmēt, tad jau tas būs strādājošs prototips, neskaitot smukumu un piekariņus, un tas jau ir pietiekoši nopietns pasākums... Tehnoloģijas demonstratori Tevi interesē? Nu, samest kopā testa lapu var jau protams, bet vai tas Tev pašreiz ir tik būtiski? Tā jau ir tāda tīri tehniskā puse...
 9. Leotard

  Meklēju logotipa izstrādātāju

  http://www.freakart.lv/
 10. Leotard

  printful atsauksmes

 11. Leotard

  printful atsauksmes

  Vai ne? Tipa, "tas tik tā..." No sērijas, kad tev iedod parakstīt līgumu un saka - "tas jau tik tāds papīrs, tukša formalitāte, mums jau nemaz nevajag, bet parakstiet gan, un salasāmi, lūdzu". :D
 12. Leotard

  printful atsauksmes

  Pirmais jautājums pēc šī uzreiz ir - abet arodbiedrība ir? Kā iestāties? Kam jāraksta iesniegums? Ja cilvēks ir spiests strādāt vietā, kas izspiego viņa katru soli, tad var vienīgi uzsist uz pleca un izteikt līdzjūtību. Manis pēc cilvēks uz galvas var stāvēt, kamēr vien darbs ir padarīts Karodziņš uz galda nav jāizliek, kad iet pačurāt? :D Un tas vēl tiek reklamēts kā progresīva Latvijas eksporta prece. Kaunējušies būtu.
 13. Leotard

  #Majaslapa HTML + CSS

  Nu, tā tas laikam gluži nenotiek... :D Mans ieteikums praktiskam risinājumam - aizej uz w3schools sadaļu par CSS, izstaigā visas nodaļas un izmēģini "Try it yourself" podziņas. Agri vai vēlu redzēsi piemēru, kas atbilst tavām vajadzībām, un kurā Tu vēl pats vari orientēties. To tad arī izkopē un saglabā pie sevis. Pieklājības pēc kaut ko bišķi palabo. Ar to varētu pietikt.
 14. Leotard

  Wordpress uz citu adresi

  Wordpress domēna plāni ir domāti gadījumiem, ja tu izmanto viņu hostingu. Ja tu hostējies citur, viņiem gar tevi nav nekādas daļas. Liec ko gribi, kur gribi, kā gribi. Jāapzinās, ka ir divas dažādas, lai arī saistītas lietas: (A) Wordpress kā CMS, bezmaksas programmatūras pakete, un (B) Wordpress kā uzņēmums, kurš rada un izplata šo programmatūru, bet arī pelna naudu ar hostingu, uzturēšanu, domēna vārdiem u.c. - kas mums nav aktuāli, ja mūs tas neinteresē.
 15. Leotard

  Wordpress uz citu adresi

  Kas? Nekas. Nu, t.i. vajag, saprotams, (1) savu domēnu, (2) Wordpress instalāciju, ko var paņemt bez maksas no viņu vietnes, (3) serveri, kur to ielikt, un viss. Noīrē hostinga vietu, ieliec tur Wordpress, paņem domēnu no nic.lv un nokonfigurē, lai rāda uz pareizo IP. Vairāk nekādas burvestības tur nav. Ja Tev jau ir blogs wordpress.com, kā noprotu, tad tajā ej uz Tools – Export – Free / Start Export. Dabūsi e-pastā saiti uz ZIP failu. Atzipo to, dabūsi XML failu. Savā serverī aizej līdzīgi uz Tools – Import – WordPress/ - Install Now (tiks noinstalēts importa skripts), pēc tam turpat – Run Importer. Ielādē XML failu. Tad apstiprini, ka gribi, lai skripts no esošās wordpress.com lapas nolādē attēlus (jo tie nav iekļauti). Un gatavs! Congratulations! :D
×