Jump to content
php.lv forumi

Leotard

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

About Leotard

 • Rank
  Māceklis

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tas kantoris atstāj ne visai zolīdu pirmo iespaidu, atvainojos par atklātību.
 2. Leotard

  Darba uzdevumi

  Tas Tev kursa darbam vajadzīgs? ;)
 3. Yess! Paldies par ideju! Izskatās, ka strādā (skat. bildi). Varētu būt praksē vienkāršākais risinājums. Uztaisīšu trigeri, kurš uz INSERT un UPDATE izrēķina zortēšanas lauka vērtību un šķirošu pēc tā. MySQL ļautiņiem vajadzētu aiziet tuksnesī un pārdomāt dzīvi - kā var pieļaut tik kliedzošus defektus. Latviskais collation pat nespēj A no Ā atšķirt. Kaunējušies būtu!
 4. Hei! Nu, lūk. Patiesība ir vēl interesantāka. Izskatās, ka kārtošana ir Ok visiem līdzskaņiem, bet nestrādā nevienam patskanim. Sazin ko te var darīt... Collation utf8mb4_latvian_ci :
 5. Ir tāds krievu vārds "zanuda". Tulkojumā : You must be fun at parties.
 6. !Yess! Tu vari, lūdzams, dot kādu norādi, kur tos kodējuma secības failus meklēt? Jā, lasu, ka arī skandināvi ar to mokās. Teorētiski jā (utf_latvian_ci, utf8mb4_latvian_ci), bet... bet praksē pffft!
 7. Hehe! Nein! utf8_unicode_ci vai utf8mb4_unicode_ci šķiro ignorējot diakritiskās zīmes. utf_latvian_ci vai utf8mb4_latvian_ci šķiro daļēji pareizi, kā bildē - C/Č ir pareizi, A/Ā ir nepareizi.
 8. MySQL nekorekti strādā teksta šķirošana latviešu valodā. Proti, MySQL atsevišķos gadījumos neredz starpību starp burtiem ar un bez diakritiskajām zīmēm. Piemēram, normāli strādā šķirošana burtiem C/Č, taču burti A/Ā MySQL acīs ir absolūti vienādi. Rezultātā ORDER BY izdod ārā bezjēdzīgu fufeli. Rezultāts nemainās (tai ziņā, ka sviests vien sanāk), nomainot collation (gan dažādi UTF-8 varianti, gan cp1257) - viss viens. Daļējas sekmes ir izmantojot BINARY atslēgas vārdu, bet tik un tā miskaste vien sanāk, jo visi rezultāti ar diakritiskajām zīmēm aizlec uz saraksta galu (sākumā nāk vsi A-Z, tad visi Ā-Ž). Jautājums - kādi būtu ieteikumi problēmas risināšanai? Kā normāli sašķirot tekstu latviešu valodā? Attēlā problēmas ilustrācija - burti C/Č šķirojas pareizi, bet burti A/Ā - nē (collation utf8_latvian_ci).
 9. Leotard

  WP web izstrāde

  Tu kaut kādu vispārēju aprakstu varētu dot, lai skaidrs par ko runa. Parasti jau, ja negrib zaudēt 10 ādas, vienkārši paņem gatavu dizainu un pielāgo sev. Bezmaksas vai pirkto šablonu. Individuāls dizains nekad nebūs pa lēto, ja vien tā nav tik tiešām viena lapa HTML ar tekstu pāris rindās - tipa, landing page jeb vizītkarte.
 10. Jā. Tas beigās iezīmējas gandrīz vai par labāko variantu. Ja tas pasākums nav liels, labāk uztaisīt ko savu, nekā mocīties ar simts svešu cilvēku saražotu gļukainu krāmu. Tik tam vajag vairāk laika un nopietnāku pieeju, nekā mocīties ar simts svešu cilvēku saražotu gļukainu krāmu. Tā ka tas ir labo darbu sarakstā. :D
 11. Vai ne? Priekš kam vajadzīgs āmurskrūvgriezis vai pleznas ar augsto papēdi? Bet, kā jau minēju, tās pašas problēmas ar vizuālo identitāti, tēmas EUR x 2, uzturēšanai čakars x 2, skilli, dokumentācija x 2 - ja grib, lai viss ir gludi, tas nav vienkārši. ... Pagaidām paliku pie Woocommerce. Vienkāršāk pašam ielīst iekšā un ko saķimerēt. Bet jāsaka, ka sūds kas sūds. Un tās maksas tēmas, pat vislabākas, arī - sūds kas sūds un vēl haltūra.
 12. > Pašreiz paredzamais darbs ir saistīts ar Google Maps theme pielāgošanu un customization. Intereses pēc - kas ar tām Google Maps tēmām tiek darīts? Vai top kaut kas idejiski līdzīgs Mapbox Studio?
 13. Leotard

  Forums miris?

  He. Tas mani vienmēr ir briesmīgi kaitinājis. Šī mūžīgā dzīšanās pēc jaunākajiem freimworkiem un uzpūtīgā plātīšanās cik nu kurš zina - kurš nu vairāk. Kāda jēga no tā pasūtītājam? Priekš kam viņam instalēt 20 bibliotēkas lai pēc minūtes gaidīšanas ieraudzītu frāzi "Hello World!", kuru viņš vairs pēc tam neredzēs, ja kādā bibliotēkā tiks veiktas iepriekš neizziņotas kardinālas izmaiņas? Pasūtītājam vajag lai strādā un lai dara to kas jādara. Tas ir viss kas viņu interesē. Jo vienkāršāk un lētāk, jo labāk.
 14. > Sistēma izstrāde tika pabeigta pirmajai "alfa, early-release" versijai Tu zini kas ir alpha? Uz salvetes ar lūpu krāsu uzkricelēts koncepts. > Šī sistēma ir izstrādāta iekš laravel Daudz tur laikam ir izstrādāts alfa versijā. > ir komanda kas palīdzēs tikt skaidrībā lai iesāktu darbošanos. Vesels bars, kas bļaus ausī pretrunīgas lietas par ko pašiem nav skaidrības, tad jautās - kādēļ tik ilgi nav gatavs, pēc tam strīdēsies, kurš ir vainīgs, un beigās - kādēl tik dārgi.
 15. Leotard

  Ideja

  Tipa vēl viens salidzini.lv vai kurpirkt.lv? Tu te pajokot atnāci vai kā?
×
×
 • Create New...