Jump to content
php.lv forumi

Arkbauer

Reģistrētie lietotāji
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

About Arkbauer

 • Rank
  Māceklis

Contact Methods

 • Website URL
  https://arkbauer.com

Profile Information

 • Location
  Maskavas 12 k-1, Riga, Latvia

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sveiciens front-end pārvaldītājiem! Meklējam front-end papildspēkus freelance formātā interesantam projektam (preču atgriešanas sistēma). Darbiņš pie vairākiem mikroservisiem. Visos front-end risinājums balstīts uz Bulma + Vue.js (+Buefy +citi vendori). Papildspēki nepieciešami tikai pie front-end. Par back-end parūpējamies paši. Viss sasetupots uz Docker tā, ka pie darba varēs ķerties ātri, nesmērējot rokas. Ja vienojamies, tad darbu var sākt nekavējoties. Darbiņš uz kādiem pāris mēnešiem. Ja izveidojas laba sadarbība, tad ilgtermiņā pie šī vai citiem projektiem.
 2. Sveiciens! Meklējam freelance'ri īslaicīgai izstrādes intensitātes palielināšanai projektā. Iesaistes laiks ~ 4 mēneši. Darbs pie front-end izstrādes uz Sencha (https://www.sencha.com/) bāzes. Ja Sencha nav stekā, bet ir ExtJS zināšanas vai vienkārši ātri padodas mācīšanās un ir stabila sapratne par front-end lietām kā tādām, tad darba gaitā pagūsim iemācīt. Projekta sfēra: hotel channel management Ja iepatiksies, varēs turpināt darbu pie projekta arī ilgāk. Gaidīšu ziņu! m: janis@arkbauer.com t: +371 26 459 983 Jānis.
 3. Sveiciens! Rakstu uzņēmuma Arkbauer (arkbauer.com) vārdā. Galvenokārt, mēs nodarbojamies ar programmatūras pēc individuāla pasūtījuma izstrādi un aicinām uz draudzīgu un ilgstošu (lasīt bez sarkasma =D) sadarbību freelance darboņus sekojošās jomās: back-end izstrāde front-end izstrāde dev-ops Back-end Mūsu back-end stack, pamatā ir šāds, bet ir iespēja parakt arī vēl citas interesantas lietas: Symfony 4.x, mazliet 3.x, Laravel Doctrine MariaDB un Galera MongoDB Elasticsearch RabbitMQ Redis Apache, nginx
×
×
 • Create New...